Statystyki

    Nie jesteś zalogowany!


    4 osoby paczą teraz.

    W tym miesiącu BASZ został odwiedzony przez 203 osób. Ubiegły miesiąc zakończył się na 7665 wizytach.

Lista zmian27. maja 2017/Wersja 1.0L/Nazwa kodowa: LOVE FIST
Powrót BASZA do świata żywych, drobne poprawki.

17. lutego 2013/Wersja 1.0K+
Uzupełnienie kompendium, poprawki graficzne i optymalizacyjne, możliwość skoku do konkretnej strony z cytatami, możliwość przywrócenia zieleni.

12. sierpnia 2013/Wersja 1.0K/Nazwa kodowa: Konto, Komórka, Kompendium
Moje konto, które jest zsynchronizowane z Google, zastępuje personalizację. Dodanie wersji komórkowej strony wraz z obsługą gestów. Uruchomienie kompendium wiedzy. Naprawienie wielu błędów, część z nich wprowadzona w wersji 1.0J+, dużo optymalizacji. Dodanie obsługi klawiszy na stronie głównej. Używanie kolorów mIRC w cytatach.

1. kwietnia 2013/Wersja 1.0J+
Zmiany w kodzie oraz poprawki kosmetyczne. RSS powiadamia o ciszy na baszu. Opcja dodania cytatu z opóźnieniem. Zniesiony limit wielkości cytatu obrazkowego na rzecz skalowania.

16. września 2012/Wersja 1.0J/Nazwa kodowa: Japa
Kanał RSS basza, autor chwilę temu przesłanego cytatu ma możliwość go zedytować. Inne rzeczy. Wykrywanie botów na stronie (Gudio) oraz inne poprawki (Gudio).

25. sierpnia 2012/Wersja 1.0H
Ranking najczęściej baszowanych osób. Drobnostki.

26. lipca 2012/Wersja 1.0D
Usuwanie wielokrotnych spacji, 'domyślanie się' emotikon, naprawa polskich liter (wybór), usuwanie liczb (wybór) przy dodawaniu cytatu. Personalizacja basza: do wyboru dwa motywy, obecny oraz klasyczny. Dodawanie obrazków większych niż 500x300 pod warunkiem dodania miniatury. Od teraz przeglądamy cytaty przez strony (jak cywilizowani). Wyszukiwanie cytatów poprzez podanie słów kluczowych (zdania lub wyrazów). Automatyczne wyszukiwanie martwych linków obrazków i powiadamianie administrację o tym.

4. maja 2012/Wersja 1.0B/Nazwa kodowa: BEKA
Personalizacja basza. Nowe emotikony. Kreator skalowania obrazków do rozmiarów 500x300. Inne drobnostki.

18. kwietnia 2012/Wersja 1.0
Aktualizacja po roku przerwy! Dużo zmian technicznych. Poprawki graficzne, wreszcie naprawiony wygląd pod IE. Zmiany w przesyłaniu cytatów (m.in. obsługa usuwanie timestamp'u). Dodanie prawdziwej poczekalni wraz z moderacją. Moderacja cytatów, wreszcie! Możliwość wejścia na kanał #irc z cytatu, obsługa gtanet i lunet. Napis NOWE przy cytatach dodanych w ostatnich dniach. Mój własny (i działa pff!) licznik osób na stronie. Używanie klawiszy na podstronie wyświetlania cytatu: użyj strzałek lewo/prawo by przejść do poprzedniego/kolejnego cytatu, a ctrl aby coś wylosować. PRZESYŁANIE CYTATÓW JAKO OBRAZEK! Możliwość kasowania niepotrzebnych wyrazów z cytatu tekstowego. Emotikonki.

4. marca 2011/Wersja: 0.9M
Naprawiono poczekalnię (sam nie wiem jak), zostaje ona na razie w takiej formie, w jakiej była. Usprawnienia w przesyłaniu cytatów, ostrzeżenie przy cytatach, które przekraczają limit znaków. Stopka nie koloruje się już na zielono. Dodanie do kilku podstron.

Połowa lutego/Wersja: 0.9/Nazwa kodowa: Prawie Meta
Skompresowanie obrazków, zmiana napisu 'Ostatnio dodane', wreszcie dodane zarządzanie cytatem (edycja), tylko dla zaawansowanych, tylko dla znających hasło administracyjne, różne od hasła do przesyłania cytatu. Do zrobienia pozostało: alternatywne wysyłanie do poczekalni oraz powiadomienia o błędzie wysyłania.

Kiedyś tam w grudniu 2010/Wersja: 0.8b/Nazwa kodowa: Trafka
Przesyłanie cytatów zabezpieczone hasłem, w przypadku, gdy osoba nie zna hasła, cytat trafi do poczekalni. Dodano wyświetlanie kolejnych cytatów, teraz możecie przeglądnąć całą bazę przesłanych tekstów.

17. grudnia 2010/Wersja: 0.7x
Poprawiono błąd z nieznajdowaniem cytatów, komora losowania zawsze zwracała pierwszy cytat, nowy sposób konwertowania znaków w cytatach. /Błędy wyłapane przez Stoka/

11. grudnia 2010/Wersja: 0.7a
Nowy sposób zapisywania cytatów, zoptymalizowano kod, usprawnienia.

Grudzień 2010/Wersja: 0.7/Nazwa kodowa: Flaszeczka
Uruchomienie serwisu, podstawowe wyświetlanie i dodawanie cytatów.