Szmatogłowiec
7

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że słownik języka polskiego wzbogacił się o nowe słówko, którego autorem jest Klocuch .

Zaczęło się od tego, że pewien Turek napisał do Klocucha, że ma wtyki w banku i dostęp do konta bankowego ś.p. Hussona Klocucha . Krewny Klocucha niestety zginął w trakcie trzęsienie ziemi, zostawiając miliony w banku, które tylko czekają na to, aby ktoś z rodziny się odezwał.

Oczywiście, wszystko to jeden wielki szwindel, z którym chyba każdy z nas miał już styczność. Klocuch jednak postanowił brnąć dalej i zaczął z Turkiem korespondować, w wyniku czego… Co tam, zobaczcie sami .

 

Winyl GTA3
2

Skoro moda na płyty winylowe powraca, każdy szanujący się fan GTA (z odpowiednim sprzętem), powinien mieć to nagranie w swojej kolekcji .

Mój udział w GameStruck4
2

Jakiś czas temu Piterus zaprosił mnie, Kunia oraz Genesisa to współtworzenia artykułu GameStruck4, czyli gry, które nas ukształtowały. Całość możecie przeczytać na Pit Stopie. Mój fragment poniżej.

Spojler Pokaż

O widoku z oczu słów kilka
4

Ciekawie posklejany materiał. Nawet gdyby widok z oczu był w GTA 3/VC, to bardziej jako ciekawostka niż grywalny element. Dodam jedynie, że niby w GTA 5 była taka opcja, ale jakoś ani razu jej nie użyłem.