Koniec basza
3

Niby nikt tam nie wchodził, a jednak dołączenie na cmentarz zaraz obok grobu „Playboya” powoduje smutek, przynajmniej u mnie.

Postanowiłem dzisiaj uśmiercić basza. Uśmiercenie polegało na usunięciu możliwości dodawania nowych cytatów, można nadal czytać to, co zostało dodane, jednak ostatnia aktualizacja była w 2017 r. Samo usunięcie linków do dodawania trwało minuty, jednak dało mi okazję przejrzeć kod strony, który stworzyłem samodzielnie w 99% i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem, drugi raz chyba tego bym nie zrobił .

Także zapraszam jeszcze raz do przejrzenia basza, bo „to już nie wróci”. Swoją drogą ciekawe kto pamięta, dlaczego logo basza było takie a nie inne?

Comments
 • Piterus 7 lutego 2020 at 18:28

  Szkoda, ale też może i dobrze, jednak dodawane tam były teksty głównie z nieistniejącego juz irca i ten humor tam był dość specyficzny, potencjalne nowe uderzałyby w coś innego.

  A logo no co, odnosi się do bohatera większości wpisów nie? ;d

 • NC 7 lutego 2020 at 20:22

  Mi trochę mimo wszystko szkoda, bo basz miał i ma nadal potencjał, wystarczyłby teoretycznie jakiś facelifting żeby dopasować stronę pod 2020 r i można ładować rzeczy z disocrda.

  Kiedyś na każdym szanującym się forum klanowym był temat z śmiesznymi cytatami z irca, jak jest dzisiaj, wie ktoś? Może formuła zachowania śmiesznych wypowiedzi stała się archaiczna?

  Logo to tak, zdjęcie bohatera, przerobione przez wspaniałego grafika Stoka .

 • Piterus 7 lutego 2020 at 21:17

  Obczaj #wycinki na naszym Discordzie plus na forum temat bardziej poukładany.

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and