Kobe Bryant zakończył karierę
2

Dziękujemy!

https://www.youtube.com/watch?v=EzpsyFvz7W0

Szkoda tylko, że Lakers w ostatnich latach byli własnym cieniem.

Comments
 • Piterus 15 kwietnia 2016 at 17:12

  Wolę Shaqa Nie mniej w NBA kończy się pewna era – Bryant odchodzi, GSW pobili rekord Bullsów… Kobe nigdy nie będzie aż taką ikoną jak Jordan (polecam jego bio – fajna książka), ale i tak na zawsze zapisze się w kanonie najlepszych – głównie przez swój staż i przywiązanie do barw klubowych.

  Tych punktów to w ostatnim nastrzelał yebany.

 • Piterus 25 maja 2024 at 22:48

  ^ Nie pamiętam że to pisałem xD skonfrontujmy się z tym komentarzem 8 lat później:
  Nie, nie wolę Shaqa od Kobe’ego, nie wiem w sumie czemu tak wtedy napisałem, czy faktycznie tak myślałem, obaj to legendy Lakers, chyba mój ulubiony zespół tam w sumie.
  Czy Kobe nie jest taką legendą jak Jordan, trochę głupie zdanie, wiadomo że Jordan to GOAT i pewnie top 3 nawet nie koszykarzy ale sportowców w historii wgl, ale nie ma co umniejszać Czarnej Mambie i nie, nie dlatego, że nie ma go już wśród nas. Legenda NBA, świetny zawodnik i nomen omen, dla kontrastu z powyższym, polecam też książkę „Mentalność Mamby” właśnie, bo dobrze pokazuje reżim pracy Kobe’ego. Jeśli ktoś, jeśli nie Jordan, to własnie Kobe, może nie statystykami, ale całą otoczką poza.

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and