Beta GTA3?
0

Zobaczyć swoją ulubiona grę w fazie rozwojowej… Bezcenne? Wersje bety czasami znacząco różnią się od swoich „następców”. Takim przykładem jest GTA3. Wokół tej gry jest pełno spekulacji, przypuszczeń, założeń, plotek, faktów jak wyglądała beta.

Ostatnio na GTAForums zawitało dwóch panów z Holandii, którzy się znają. Twierdzą, że jeden z nich posiada betę GTA 3 na PlayStation z 2000 roku, bo jego wujek jest pracownikiem w Rockstar, „a oni go lubią i mu dali” o/o.

Wszystko ładnie i pięknie, tylko że z takim tekstem to i Gracjan może wyskoczyć :). Panom nikt nie uwierzył, rozpoczęła się wojna na słowa, pełno f*ck, sh*t itp. Wszyscy chcieli by zobaczyć kawałek tej bety, skrin lub jakieś pliki, jednak oni coś kręcą… Z ostatniego posta wynika, że „skrin z bety jest w drodze”. No w mordę, ale ściema, ile to trwa zrobić zdjęcie z telewizora i przesłać na komputer?

Jednak panowie wypisali kilka misji, jakie mieli by nam dawać Curtly oraz Darkel. Opis tych misji, które były na bank w becie i dawał nam Darkel w menu po prawej.

Podsumowując: panowie leca w kulki! :p
Jeżeli coś ciekawego pojawi się w tym temacie to was o tym powiadomię.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and