Ciekawostki z Przeznaczenie Oczekuje
1

Wiecie już, że Przeznaczenie Oczekuje? To dobrze, czytajcie dalej. Jeśli nie, zobaczcie film.

Spojler Pokaż

To by było na tyle ciekawostek z produkcji mojego czwartego filmu.

Ostatnie ujęcie z filmu zjebanych scen postanowiłem wykorzystać jeszcze raz, tworząc osobny film na YT. Nazwałem go „Rockstar Logic”. Z tym określeniem można się najczęściej spotkać wśród modderów GTA, ale też i wśród graczy, którzy to odkrywają różne niejasności w grze, na które wytłumaczenie jest jedno – rockstar’s logic, ewentualnie vision. Nie można się z nią kłócić.

Comments
 • admin 30 września 2015 at 23:42

  Zapomniałem tutaj dopisać dwóch rzeczy.

  1. Szkoda, że w tym czasie nie było żadnego konkursu na film z GTA, bo myślę, że znowu bym wysoko poszybował. Wcześniej miałem dwa razy podium, ale teraz nie wiem czy by było podium, bo jednak GTA 4 i 5 mają wbudowane narzędzia do robienia filmów i już na starcie filmy z tych gier są w duuuużo lepszej pozycji niż ja. Oni muszą jedynie wymyślić jakąś fabułę, zmontować coś, dodać przeróbki i gotowe, przy czym ja muszę się bawić w skryptowanie.

  I też mało prawdopodobne jest, że w ogóle będą jeszcze konkursy z filmami GTA. Osoby, które je prowadziły, nie są już aktywne na YT jak kiedyś.

  2. Pisałem, że chciałbym zrobić kolejny film, ale nie wiem czy będzie mi to dane. Zapomniałem wspomnieć, że być może byłby to też mój ostatni film. Gdybym chciał, to mógłbym zrobić brazylijską telenowelę, bo pomysły to ja mam dobre i chyba potwierdzicie. Chodzi bardziej o to, że teraz przez rok nie miałem kontaktu z GTA, czutami i tymi podobnymi. Zapomniałem podstawowych rzeczy i robiłem błędy nowicjusza. Po czasie zacząłem sobie przypominać co i jak, ale dla mnie był to sygnał. Sygnał, że już i na to jestem chyba za stary :D? Teraz znowu będę miał roczną rozłąkę, więc gdybym zrobił nowy film, to znowu przez to samo będę musiał przechodzić… Postarałbym się więc zrobić zakończenie „neutralne”, czyli takie, które wszystkich by zadowoliło i nie wskazywało na jakąkolwiek kontynuację, ale do którego kolejna część jest możliwa :).

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and