Ciepłe nowiny z VCMP
0

Najpierw jednak… Kolejna aktualizacja basza, zostało dodane to, czego nie chciałem przekombinować wcześniej. Zmian jest kilka, ale powinniście odwiedzić zakładkę PERSONALIZUJ BASZA, szczególnie marudy o emotki.

http://korwin-mikke.pl/ogolne/zobacz/zakazali_przeklinania_w_internecie/57423

I jeszcze. Pamiętacie Vice City Rage? Ten mod z mapą VC dla epizodów GTA 4. Co z nim? A to, że nic. Przejrzałem ostatnio ich bloga i temat na gtaf. Nic ciekawego. Chyba porzucili to mniej lub bardziej. Tylko szkoda wysiłku, bo spędzili nad tym pewnie mnóstwo czasu, a nic z tego.

Dobra, jedziemy.

Koniec oficjalnego serwa pseudo legend
Najświeższa wiadomość. Parka 14 latek i 15 latek postanowili wyłączyć „swoje” dzieło i wypuścili serwer w świat, każdy sobie może ściągnąć i popatrzeć. Napisali jakieś tam powody, dlaczego to zakończyli, jednak nie należy w nie wierzyć. Graczy się nie traci z dnia na dzień, a tym bardziej nie, jeżeli wczoraj się jeszcze miało pomysły co by tu zrobić. Prawdziwy powód nie jest znany, jednak obstawiam kryzys małżeński. W każdym razie to już koniec.

Powrót baki
Baka sraka wrócił! Deweloper vcmp grzecznie się przywitał na forum testerów… I tyle. Nie wiadomo czy coś pomoże, czy tylko popatrzy co zrobione i pójdzie sobie.

Max żyje i nominowany do oskarów
Kolejny z deweloperów, tylko ten bardziej aktywny od poprzedniego, max (lub pieszczotliwie maxi ) żyje i jest nominowany do oskarów gtaforums (one się tam jakoś nazywają, ale jak się powie oskary to każdy wie o co chodzi). Ma nominacje w 4 kategoriach: najbardziej pomocny, największa wiedza, najlepszy mod i coś jeszcze. Oczywiście konkuruje z innymi nominowanymi, a jako że udziela się w sekcjach dla VC ma trudniejsze zadanie od przeciwników, którzy wypowiadają się w tematach SA i 4, gdzie zainteresowanie jest po prostu większe. Osobiście typuję, że może wygrać jedną z kategorii albo przynajmniej dostać się na podium.

Hakier wrócił
Dopiero co społeczność martwiła się o reja, który wykradł hasła, już ma inny problem. Otóż pewien pan S., który niedawno wrócił do mp (oraz do klanu wó) po przerwie haknął forum vcmp i prawdopodobnie uzyskał dostęp do rzeczy, które zwykły gracz nie powinien zobaczyć, czyli bety 0.4. Nie wiadomo jak tego dokonał, ale sprawę bada jeden z adminów zamkniętego serwa z początku notki, który jest także testerem, więc… Gówno ustali, bo jest za słaby. On sam sobie przeczy. Już nie wspominając o jego „dziełach” [*].

Nic się nie dzieje z XRR?!?!
Bzdura oczywiście. To że tam filmik promo był wydany miesiąc temu nie znaczy, że się opieprzamy pełną parą. Prace idą, do naszego grona testerów dołączyło dwóch „ochotników”. Pozostaje czekać na zapowiedź!

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and