Coś może o VCMP
0

Więc tak, może krótkie przypomnienie.

Ostatnia notka związana z VCMP była gdzieś w kwietniu, przed moją maturą i tam opisałem, jak ma wyglądać nowy czat. A co od tego czasu się zmieniło? Mogę powiedzieć, że niewiele.

Ponieważ w kwietniu nasz boss zakończył kodzenie, nie powiedział co i jak i nie było ani śladu po nim. Szkoda, bo myślałem, że przez wakacje przynajmniej będzie trochę więcej czasu niż w roku szkolnym na bawienie się z VCMP. Niby coś tam potem się okazało, że robił, ale nikt na oczy tego nie widział.

I taka cisza trwała aż do grudnia. Jako, że z niego taki zajebisty informatyk, postanowił iść na najlepsze studia, będąc tam ileś set kilometrów od domu. Potem wrócił do domu na święta. Wiedziałem, że to będą dni prawdy dla VCMP czy w ogóle coś z tego jeszcze będzie…

Jednak okazało się, że prace nad multikiem wciąż będą trwać… Może źle to napisałem, bo prace rozpoczęto od zera. Szef poleciał z motyką na słońce i rozpoczął przepisywanie wszystkiego od nowa. Trochę głupie posunięcie, ale to już fakt dokonany.

Na dzień dzisiejszy wciąż trwają prace i muszę przyznać, że są prowadzone nawet w szybkim tempie. Zaraz po nowym roku, jak połowa kanału irc była na kacu, popatrzyłem na VCMP i pomyślałem, że to na bank nie wyjdzie w tym nowym 2012 roku. Z kolei teraz… Jeżeli tempo prac zostanie podtrzymane i nie okaże się, że wszystko buguje i kraszuje (pozdrawiam MDR, które wciąż zajmuje drugie miejsce w konkursie „Fejl roku 2012”, na razie liderem jest VC Rage dla EFLC, ale już nie dużo wam brakuje, żeby ich przegonić ) to myślę, że jest szansa wydać to magiczne 0.4 w tym roku, ale gdzieś w 3-4 kwartale, prędzej raczej nie. Chyba że będzie jakiś cud…

Za tydzień premiera VCO. Zobaczymy jak to wpłynie na pozycję VCMP jako numeru 1 MP dla VC.

Mam w rękawie jeszcze dwie dosyć ciekawe (albo dla niektórych nawet szokujące) wiadomości, dla LU i VCMP (po jednej). Jednak… Są one na tyle ciekawe… I szokujące :)… Że po prostu ich nie napiszę, bo by mogło zepsuć to wasz ewentualny dzień, gdy siadacie przed monitor, otwieracie jakąś stronę a’la GTAM albo forum VCMP i tam taka wiadomość i taki wyraz twarzy :OOO.

Kto doczytał ten pro!

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and