GTA SA mobile wydane!
0

A już myślałem, że nic mnie dzisiaj nie zaskoczy. GTA SA dostępne jest w google plej pod tym linkiem.

Rozmiar: 2,4 giga. Cena: 26 zł. Ocena: 2,7. He? Czemu tak słabo? Połowa głosujących dało najwyższą ocenę, a połowa najniższą, bo jak piszą w komentarzach, po uruchomieniu jest „błąd licencji” i nie można grać. Zobaczymy co z tego będzie.

Lista telefonów, które na pewno obsłużą SA mobile. SGS2 da radę.

Gra jest także dostępna na kilku „ciekawszych stronach”, ale w chwili kiedy to piszę, dopiero ją przesyłają na serwery :).

Jeżeli chodzi o dalsze prace nad zhakowaniem SA mobile, to ostatnio nudy ;). Myślę, że dopiero teraz wraz z wersją androidową prace ruszą z kopyta.

Z kolei kilka dni temu została udostępniona biblioteka CLEO dla, uwaga, wszystkich trzech wersji mobilnych GTA! Aby ją wgrać potrzebujemy ostatniej wersji VC czy III (SA dojdzie lada dzień) oraz roota. Chociaż być może kolejne odsłony kleo-patry będą dostępne również dla nie-roota. Tak jak pisałem wcześniej, nie każdy skrypt kleo, który został wydany dla VC, będzie działać w VC mobile. Myślę, że będzie tego naprawdę niewiele, dlatego poczekajmy, zanim skrypterzy pokażą, co potrafią : ). Link do CLEO android.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and