Nokaut gra – nowa zabawa hamerykanów
1

Materiał wideo wszystko wyjaśni. Powstała nowa gra, która nazywa się „knockout game”. Chodzi o to, że masz uderzyć z całej siły losowego przechodnia. Obojętnie, czy jest murzynem, żydem czy karłem. Masz mu przyłożyć, tak żeby się przewrócił. Przez tę głupotę zginęło już kilka osób, co nie powinno nikogo dziwić (?). Mocny cios z zaskoczenia załatwia sprawę. Do roboty hamerykanie, bo widać, że wam się nudzi!

Więcej o tej „grze”
http://en.wikipedia.org/wiki/Knockout_%28violent_game%29

A oto komentarz pod powyższym filmem:
Powinniśmy zamknąć wszystkich murzynów w jednym miejscu (rezerwacie). W ciągu 20 lat sami by się pozabijali albo zmarli na AIDS, rozwiązanie Ameryki na niskie IQ (słabe wyniki testów) i przestępstwo.

We should put blacks on a reservation.20 years they would kill eachother or die of aids, solution to America’s low test scores and crime.

Comments
  • Najciekawsze wpisy 2013 | Kącik NC 29 grudnia 2013 at 00:24

    […] Opisałem „nokaut grę”. Gra rozgrywana w Ameryce, polega na tym, że idziesz drogą i masz z całej siły przyłożyć jakiemuś przechodniowi. […]

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and