Robert Burneika vs Dawid Ozdoba
0

Już za miesiąc gala MMA Attack 3, podczas której do oktagonu wraca znany kulturysta oraz celebryta, Robert Burneika. Drugim przeciwnikiem w MMA, po Najmanie, jest Dawid Ozdoba. Kim jest owy Pan? Jeżeli wierzyć internetowi, jest on +założycielem najsłynniejszego polskiego zespołu chippendales „Bad Boys”+, czyli striptizerem. Eee.

Czy celowo został wybrany taki przeciwnik dla Roberta? Żeby mógł nabić sobie kolejne zwycięstwo? Poniżej 3 powody dla których Robert oraz Dawid mieliby tę walkę wygrać. Zaczniemy od Koksa.

1. Burneika już raz przez to przeszedł
Jedna walka w kategorii MMA to nie jest żadne doświadczenie? Nie zgodzę się. Raz przez to wszystko już przechodził. Przygotowania, wejście na arenę, usłyszeć doping oraz hmm… zmęczyć się. Ta jedna walka z pewnością pokazała Litwinowi, o co chodzi w sportach walki.

2. Publiczność za nim
Doping podczas walki z Najmanem był niesamowity. Podobnie będzie tym razem.

3. Jest większy
Nie ma co ukrywać, ale 30-50 kg. więcej to sporty atut. Siła w pięściach również.

1. Nie wiemy co Dawid pokaże
Chociaż striptizer brzmi śmiesznie, to dużo o nim nie wiemy. Sam twierdzi, że trenował jakieś sztuki walki, więc kto wie.

2. Gdy przegra to nic się nie stanie, ale gdy wygra…
Robert podpadł swoim fanom. Na początku swojej internetowej kariery był śmieszny, każdy miał z niego bekę. Potem zaczęli traktować go na poważnie, życzyli powodzenia na zawodach kulturystycznych. MMA miało być jednorazowym skokiem, ale NIESTETY nie jest. Kulturystyka chyba zeszła na drugi plan dla Roberta. Tym samym dużo ryzykuje. Gdyby przegrał z Dawidem, to będą na nim kibice wieszać psy. Dlatego Dawid nie ma żadnej presji, a wygrana dla niego to zdecydowanie większe korzyści, niż dla Roberta.

3. Nie boi się Roberta?
Skoro przyjął wyzwanie na walkę i udziela wywiadów, to raczej świadczy o tym, że nie będzie srać ze strachu przed rywalem. Do czasu ważenia :).

Podsumowując: zdecydowanym faworytem w walce będzie Robert, sam również będę mu dopingować, jednak powinien być na baczności. Może wystarczyć kilka błędów popełnionych podczas walki, a Dawid na pewno je wykorzysta, niszcząc karierę Roberta.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and