Szkolna przemoc w komórce, Bully na Androida!
2

Wydaje mi się, że kiedyś była na tej stronie recenzja tej gry hmm…

Ile z was, grając w GTA, będąc gówniarzem w gimbazie, chciało mieć szkolną wersję GTA? Zapewne wielu. Ku zaskoczeniu, Rockstar zdecydował się na taki krok, wypuszczając grę Bully. Nie był to może zupełnie klon GTA (brak miniguna ) ale wszystkie elementy gry dla dorosłych zostały dopasowane do szkolnych potrzeb, zachowując przy tym wysokie oznaczenie wiekowe (i tak kto chciał zagrać, ten zagrał).

I mimo, że fani od lat oczekują zapowiedzi Bully 2, to dziś Rockstar postanowił odgrzać kotlet, wypuszczając Bully na telefony komórkowe. Informację przeczytałem na Twitterze we wpisie Asha, moddera związanego z GTA VCS PC.

Gra kosztuje 34 zł i zajmuje 2 GB. Jak to na ogół przy takich produkcjach bywa, lepiej poczekać na pierwsze poprawki . Grą opiekuje się War Drum Studios, którzy odgrzali GTA 3, VC i SA na komórki (LCS przepalił Lucid Games).

Tymczasem niektórzy wciąż czekają na informację o włożeniu VCS do mikrofalówki…

Comments
  • ermak 11 grudnia 2016 at 21:32

    A weź idż z tym VCSPC. Nie gadajmy o zmarłych :D.

  • NC 19 grudnia 2016 at 19:31

    Zmarły czy nie, był to naprawdę jeden z najlepszych modów w historii GTA i chyba najbardziej dopieszczony, jaki kiedykolwiek widziałem. Była mowa, że prace nad modyfikacją mogą zostać wznowione, jeśli wyjdzie VCS na komórki…

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and