Zapowiedź czwartego filmu
0

W końcu nastąpił ten dzień, na który wszyscy czekali.

Już jutro w niedzielę między południem a wieczorem, chociaż bliżej wieczora, odbędzie się prapremiera mojego czwartego filmu. Do tej pory nie zdradziłem tytułu, więc niech pozostanie to jeszcze tajemnicą przez kilka godzin.

Zgodnie ze zwyczajem, najpierw nastąpi prapremiera na tej stronie. Oznacza to, że film będzie dostępny na YT, ale tylko dla tych co wejdą przez murzyna. Najprawdopodobniej we wtorek nastąpi premiera, czyli film będzie dostępny dla wszystkich na YT.

Zapowiedź mogła wyjść wcześniej, ale ponieważ dążę do tego by być tak zajebisty jak pewien deweloper LU, muszę grać w gry i odkładać wszystko inne . Prapremierę opóźniłbym o jeden dzień, ale wiem, że w poniedziałek niektórzy idą do roboty albo szkoły, więc będzie w niedzielę.

Co do filmu, to jak już wielokrotnie pisałem, są nowi bohaterowie, jedna historyjka, kilka wypowiedzianych słów i sporo akcji. Nie będzie pierdolenia o szopenie, będzie próba wyciągnięcia jak najwięcej elementów akcji z VC, a to wy już ocenicie, czy mi się to udało.

Film już jest na YT w jakości pseudo HD 720p. Sprawdzę jeszcze na telefonie jak wygląda. Ze względu na problematyczną ścieżkę dźwiękową (jak zawsze zresztą u mnie) do filmu są dołączone reklamy, więc adblock i po problemie . Gorzej jednak, że ze względu na to filmu nie można odtworzyć na telefonach albo oficjalnym programie Youtube na androida. Aby zobaczyć film na telefonie potrzebujecie alternatywnego klienta (ja korzystam z Viral, z czasem ma coraz więcej błędów, ale ma kilka pożytecznych opcji) albo ustawić w przeglądarce internetowej inną opcję przedstawiania się (agent).

No i jak zawsze, Niemcy zablokowani .

To tyle. Zapraszam jutro na niespełna 9-minutowy seans .

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and