Basz 1.0 ka plus
0

17.02: Dodano możliwość przywrócenia poprzedniego schematu kolorów, proszę szukać w zakładce konto > BASZ ZIELEŃ :). Do wyboru są teraz 3 motywy graficzne, z czego tylko jeden będzie rozwijany, jednak starsze dwa nieco poprawiłem, żeby w miarę można było je używać.

Tak jak obiecałem, basz dostanie aktualizację. Jest już gotowa, ale wgram ją w tym tygodniu, gdy będę miał taki kaprys.

A jako, że mam sporo czasu, to krótka lista co nowego.

Kompendium
To, co miało być pół roku temu. Znajdziecie tam opisy fajnych kanałów z sieci gta i lu, zarówno aktywnych jak i wymarłych, ot, w celach historycznych :). Spisałem gdzieś z 40 kanałów, w najbliższych dniach przejrzę jeszcze, czy któregoś nie pominąłem. Do każdego kanału będzie dołączony opis, na razie lakoniczny.

Kosmetyczne zmiany
Zieleń nigdy mi nie przeszkadzała. Nigdy, czyli aż do teraz. W nowej wersji nie będzie już zielonych linków czy tabelek. Oprócz tego podmieniłem kilka obrazków (w tym uśmieszków). Zmiany są niewielkie, więc wasze oczy powinny szybko przyzwyczaić się do nowego wyglądu.

Skoki między stronami lub cytatami
Przy okazji konkursu na cytat roku 2013 zauważyłem pewną niedogodność – nie można wygodnie przejść np. z pierwszej strony na dziesiątą. Problem wyeliminowany. Wystarczy nacisnąć na kolorowy napis strony czy cytatu znajdujący się między <<< i >>>, a pokaże się rozwijane menu, z którego wybieramy miejsce, do którego chcemy skoczyć. Działa również na wersji komórkowej.

Uwaga, ktoś tu jest!
Z moim ADHD nie pogadasz. Na 5 sekund przed zakończeniem prac ubzdura sobie, że chce mieć takie coś, więc ja muszę robić… Jeżeli dwie osoby niemal w tej samej chwili wejdą w zakładkę „prześlij cytat”, to osoba, która weszła później zobaczy komunikat informujący o tym, że ktoś tutaj jest i być może przesyła cytat. Komunikat ten będzie widoczny przez 5 minut.

Inne duperele
Kilka innych drobnostek, o których nie warto wspominać. Może poza jedną – naprawiłem kanał RSS. Zauważyłem, że The Old Reader ma problemy z informowaniem o nowej aktywności baszowego rss-a. Po kilku dniach męczarni i „no co jest, dalej nie działa?”, problem został usunięty. Jeżeli więc miałeś problem z rss-em wcześniej, sprawdź czy teraz działa poprawnie.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and