Choinka jest, a co z WOŚP?
0

Dziękuję za oddane głosy w ankiecie choinkowej. Skoro już (prawie) wszyscy mamy teraz choinkę postawioną i ładnie ozdobioną, to chciałbym życzyć wszystkim pomyślności i mnóstwo sukcesów na najbliższy rok. Niech się spełnią wasze najskrytsze marzenia, bo te są najfajniejsze .

Z ankiety wynika, że choinka w naszych domach pojawia się najwcześniej na tydzień przed Wigilią. Ciekawe, jak ta sama ankieta wyglądałaby za kilka(naście, dziesiąt) lat, gdy będziemy rodzicami i dzieciaki będą nam truć tyłek o szybkie postawienie choinki „bo może prezenty przyjdą wcześniej”. Może będziemy mieć okazję, by się o tym przekonać? Oby!

Kilka dni temu zacząłem zastanawiać się nad nowym tematem ankiety i pomysł wpadł przypadkiem przy oglądaniu telewizji, gdy zaczęto mówić o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Ja fanem WOŚP nie jestem (pacz notka sprzed roku). Sprawdźmy może, ile jest osób takich jak ja? Wrzucacie złotówki do puszek wolontariuszy WOŚP czy omijacie ich?

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and