Pedały zdejmują grę z Play Store!
3

Dzisiaj przeczytałem artykuł o dziesięciu najbardziej kontrowersyjnych aplikacjach na Androida w tym roku. Listę otwiera gra o nazwie „Ass Hunter”, która już w Play Store nie jest dostępna. Ta gra ma już jakieś 10 lat i jest dostępna jako internetowa gra, a na Androida pojawiła się miesiąc temu. Wcielamy się w myśliwego, na którego z krzaków wyskakują nadzy faceci. Naszym zadaniem jest ich zastrzelić, bo inaczej nas wyruchają. I tyle.

Gra w Play Store reklamowana była jako „graj i nie bądź pedałem” i „twoim zadaniem jest zabicie jak największej ilości pedałów”. Opis nie spodobał się homosiom i organizacjom homo, którzy wywarli na Google presję i zmusili do usunięcia gry.

O samej grze wrzało w mediach, proszę zobaczyć jak osoby w studiu się bulwersują:

Co się dzieje z tym światem?

Comments
 • player 3 lutego 2022 at 00:40

  this is a very defensive game! he lost all of the ammo! show the loosing conditions! You liars!

 • Przemo 15 maja 2022 at 14:26

  Kurna wychowałem sie na takich grach i jakośnie jestem mordercą gejów. CHoć bardzo bym chciał ale nie przez takie gry tylko przez co odwalają.
  Zabicie hetero człowieka już nagle takie straszne nie jest.

  To może na wojnę powysyłają samych pedałów co by do nich nie strzelali. Każda wojna wygrana kurwa

 • Giftgas 28 września 2022 at 06:08

  Pierdolić pedalstwo! Świat się skurwił… Ale w końcu holokaust nadejdzie na takich .. PS looknijcie na gmaps jak w Berlinie naziści pierolneli pomnik cwelom pedałom za Niby 'krzywde’ w WWII . jasna Pała a Polacy do dziś nawet nie są uważani za ofiary ..

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and