Cukierkowa wiadomość dnia
6

Kilka dni temu Cukier zaserwował sobie na forum ŁÓ kolejną dawkę fali spamu nieznaczących i bezsensownych wpisów.

Naprawdę beknąłem, gdy przeczytałem jeden z nich.

Pomijając fakt, że wielu z deweloperów jest zajętych i robią to [tę grę] dla waszej przyjemności, wielu z was ciągle wyśmiewa, obraża i wątpi w nich od pierwszego dnia. Czy możecie ich rzeczywiście obwiniać o to, że nie chce im się nadal pracować aktywnie nad tym projektem? Ta społeczność nie zrobiła nic, oprócz dania *** [im w kość?] za to, że chcieli się zaopiekować [w sensie – stworzyć grę i ją rozwijać]. Gdyby ludzie zmienili swoje podejście, wtedy [deweloperzy] mogliby poczuć chęć powrotu do aktywnego rozwijania.

Mój komentarz:

Comments
 • Wacek(fon) 11 września 2016 at 12:14

  Ten Cukier to zero. Przecież to twórcy multi powinni szanowac społeczność multi. Oni sa tak samo ważni, bo opłacają serwery, skryptują i przede wszystkim w to grają.

 • Ferex 11 września 2016 at 14:42

  To że LU jeszcze żyje powinno się uznać za coś chyba „przepięknego” po tym jak developerki traktują swoją społeczność

 • rwwpl 11 września 2016 at 16:52

  Jemu chyba za to płacą, że tak piszę.

 • Piterus 11 września 2016 at 19:31

  pisze*

  Nie wiem czy LU nie stało się już po prostu miejscem do testowania skryptów przez zapaleńców i fanów tematu, bo jako takiej grającej społeczności już chyba tam brak. Oczywiście niepotwierdzone – może po prostu nas tam już nie ma i tyle, ale oficjalne forum jakoś nie daje kontrargumentów ku temu. Za to sporą część stamtąd coraz częściej na VC:MP widzę.

  Od kiedy na VC:MP można tworzyć swoje mapki, sensowniejsza droga do Liberty City wiedzie przez Vice City – m.in. za naszą sprawą

 • Stoczita 11 września 2016 at 22:04

  Ten typ to marketing.

 • Wacek(fon) 11 września 2016 at 22:52

  No dziwna ta forma marketingu. Zjebanie klienta, za to, że upomna twórców wyrobu, że wydali bubel. Takie coś jest chyba tylko w dyktaturze.

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and