Dead Island Riptide
0

Kontynuacja gry Dead Island dostępna od dzisiaj oficjalnie w sklepach, chociaż na YT jest już trochę materiałów związanych z tą grą.

Na razie nie zamierzam „pozyskać” DI:R, bo czasu na takie pierdółki niewiele, a zostało mi jeszcze trochę do przejścia z Dead Island (drugi raz od nowa). Niestety, po filmie widać, że ta gra to bardziej dodatek do pierwszej części gry, aniżeli całkiem nowa gra. Widocznie chcieli trochę zarobić i zdecydowani się na ruch podobny do Rockstara, który wydał epizody GTA4 jako nową grę. Cena gry obecnie to 70 zł. Dużo jak na pseudo dodatek.

Na każdej stronie podają różne wymagania sprzętowe, jednak wychodzi na to, że potrzebujemy minimum dwurdzeniowego procesora z 2 GHz, 1 giga ramu, kartę graficzną 512 mega oraz, co ciekawe, windowsa xp. Gra działa na directx 9. W ostatnim czasie widać, jak coraz więcej gier tworzonych jest pod directx’a 10 czy 11, więc dziewiątka wydaje się być dziwnym ruchem. Ale przynajmniej użytkownicy Win XP pograją.

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and