Ghetto: Nowe oblicze będzie wielowątkowe
0

Ahoj!

Po tym jak znalazłem na GTAF mnóstwo użytecznych rzeczy, myślę, że w nadchodzącym modzie Ghetto: Nowe oblicze, można spokojnie wprowadzić część z tych rzeczy, a rozgrywka będzie naprawdę ciekawa.

Dlatego myślę, że fabuła moda będzie składać się z wielu wątków. Głównym wątkiem będą porachunki gangsterskie, przejmowanie terenu, walki gangów. Pierwszym wątkiem pobocznym, który przyszedł mi na myśl to wątek z… KITTem. Tak, Knight Industries zagości w gettcie po raz kolejny (już raz był, w pierwszej wersji). Tyle że tym razem, będzie on budowany od podstaw, dlatego nazwałem ten wątek „W warsztacie”. Takie coś pojawiało się już w wielu grach, zbieramy różne części, by ulepszać nasz wóz. Tak też teraz będzie. Na początku trzeba będzie ukraść Phoenixa, potem inne samochody, z których rzekomo będą wmontowane części w nasz samochód, który dostanie nowe funkcje: lepsze przyspieszenie, większą wytrzymałość, odpalanie pocisków!

Jeżeli to się tylko uda… To zabawy będzie na wiele godzin.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and