GTA5
0

Już od długiego czasu trwają debaty, gdzie będzie się toczyć akcja najnowszego GTA, które zostało nazwane „GTA 5”, chociaż wydaje mi się, że Rokstar będzie kontynuował serię GTA4, tak jak to było z III, VC i SA.

Panowie milczą. Na razie nie mamy żadnych oficjalnych wieści, ale nieoficjalnie mówi się, że w te wakacje (więc czas im się kończy) jeszcze usłyszymy zapowiedź. Jest doniesienie, że Rokstar chce ujawnić dwie gry na targach w Holandii. Czyżby?

dowód:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=485830

Oprócz tego, w instrukcji do epizodów, jest takie dziadostwo (prawy obrazek):

Podobno na tym kawałku widać, gdzie będzie toczyła się akcja GTA5, wiele osób coś tam widzi, tylko z czego? Jak widzicie na obrazku, znaleziono dosyć podobny „cały” obrazek, z którego wycięto fragment, ale jak widać to nie to. Wulkan w GTA co by to było…

Wiele osób chciało by, aby akcja gry toczyła się w Vice City. Ja też. Ale myślę, że to odpada na 99%. Panowie z R* pewnie wiedzą, że gracze będą zawiedzeni, dlatego moim zdaniem pojawiła się radiostacja Vice FM w epizodach, które opisałem niżej, aby złagodzić atmosferę.

Jeszcze jedna animacja porównująca wulkan. Jest podobne czy nie? Można ogłupieć z dążeniem do dowodu:
http://img94.imageshack.us/img94/4827/volcanoposter.gif

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and