Historia klanu AoD!
3

AKTUALIZACJA: 19.03.06r
Klan Army of Darkness powstał dnia 11.03.06r. Założycielami byli Dark light i Xardas. Klan przez kilka następnych dni cały czas wzbogacał się o nowych graczy konkretnie o Devilisha (zwanego Warrior) i Siergieja. W miedzy czasie do klanu AoD doszedł Dami z LFM i Morfeusz również z LFM. Nagle z niewiadomych przyczyn odszedł od nas jeden z założycieli Xardas widać musiał mieć poważny powód. Jak mówiłem, uznał ze nie będzie dłużej grał w VC:MP. Częściowo w jego ślady podążył Devilish (mowie częściowo, ponieważ ten gracz dalej prowadzi swoja karierę na serwie, tylko w innym klanie a mianowicie IA[Iron Army]). W dniu 18.03.06r. dołączył do nas znany gracz o nicku Fenomen. Jednak okazało się, że w tym samym dniu transferu dokonał jeszcze jeden gracz a jest nim DilDel (Tak!! Teraz siedzę i pisze arta. macie dowód ze nie kłamię :P). Klan zaczął powoli rządzić na serwie, jeszcze na dodatek dostał cenny prezent od Startera mam na myśli stronę http:// (Dobrze myślisz, to ta na której teraz siedzisz i czytasz tego atra. Piękna co ?? )W niedługim czasie dołączyli do nas St.Jimmi, Biały i Szasz.

AKTUALIZACJA 20.12.06r
Dawno nic nie pisałem, a wiele się przez ten czas działo. Przechodzę do tematu. Przez cały ten czas przewinęło się przez nasz klan ok 30 osób. Bywały różne okresy, jak to mawiają raz na wozie raz pod wozem. Wielokrotnie zdarzało się, że te same osoby opuszczały nasz klan, lecz niedługo po tym ponownie wracały. To są tylko nieliczni, którzy czują do AoD taki wielki sentyment, że nie ma szans aby nas zostawiły czy na dobre czy na złe, one zawsze z nami będą :D. Teraz cofnę się do okresu wakacji. Ekipa VC:MP pracowała nad nową wersją VC:MP oznaczoną 0,2 beta. Oczywiście ta wersją była tylko w posiadaniu wyznaczonych beta testerów. Niestety niedopilnowanie przez owe osoby, powyższa wersja gry weszła w posiadanie rąk zwykłych graczy, takich jak Jea i cały klan AoD, który wstawił sobie instalkę do działu download. Oj! Gniew adminów spadł z nieba jak piorun Zeusa. Był to 'prezent’ w postaci banów na najbardziej popularnym serwerze zwanym LW, tak oto od 24 lipca do 25 sierpnia klan AoD został skazany tylko i wyłącznie na serwer GTAszitu. Okres ten trwał do czasu kiedy owa wersja 0,2 została publicznie udostępniona. Pamiętam jak dziś napis Kenny’ego, który łaskawie wszedł na nasz kanał Irc aby nas poinformować, że okres kary właśnie się skończył. W późniejszym czasie odbyły się dwie klanówki oraz rewanż tylko, że ta ostatnia okazała się wielkim niewypałem. Pierwszym przeciwnikiem był klan DS, data pierwszego starcia to 8 sierpień (o ile dobrze pamiętam walczyliśmy 3 vs 3) wynik nie pozostawił nic do życzenia 3-0 dla nas. Następnym wrogiem okazał się klan IA. Ta klanówka również odbyła się bez żadnych kłopotów, tylko z powodu jakiegoś niedopilnowania zostaliśmy zmuszeni do gry 2 vs 2, wynik: 5-0 dla nas. Jednak IA nie dało za wygraną i zapowiedziało rewanż, który miał miejsce 24 sierpnia. Tak też się stało, tylko na serwie panował zbyt wielki burdel i nie dało się przeprowadzić tej walki, DL prosił Yacqa o zmianę terminu, ale ta klanówka i tak się nie odbyła. Co tu dużo mówić, przez następne dni w klanie panowała standardowa atmosfera, żarty, śmiechy, ktoś dostał opierdol za nieobecność na trenie, jakoś to było. Niestety co dobre szybko się kończy. Początek roku szkolnego wiązał się z upadkiem sceny VC:MP. Serwer LittleWhitey zżulił się do reszty same nooby wszyscy znajomi przestali grać, jednym słowem sodoma i gomora. Teraz zaczął się okres, który można nazwać 'polska masakra najlepszych klanów, mechanicznym minigunem’ xD. Praktycznie większość członków naszego kochanego klanu zaczęła olewać grę, jak i również AoD. Dodatkowo od naszego klanu odszedł nasz wielki zasłużony lider Dark Light. Ten fakt w wielkim stopniu przyczynił się do kryzysu AoD. Wtedy uznałem, że nie ma sensu prowadzić pustego klanu i postanowiliśmy razem z Heliosem, że zamkniemy AoD. Tak też się stało był to początek roku szkolnego jakoś 15-20 września.

Potem…
Ja wraz z Heliosem doszliśmy do wniosku, że czas ożywić nasz klan oraz scenę VC. Dołączył do nas również Dark Light. Mamy stronę na starych śmieniach tyle, że na nowym serwie. Udało się również namówić do gry starych świetnych ziomków (graczy jak kto woli). Wszystko idzie jak po maśle, oby tak dalej…

Stan na dzień- 30.09.2007r.
Do tej pory w klanie trochę sie zmieniło. Przez nasz klan przewinęło sie kilku lub kilkunastu graczy. Klan przechodził kilka małych depresji, jednak potem stawał na nogi. Dołączyli do nas m.in Miki, Cadillac, Badly, Hammett, Barthez (który po kilku miesiącach opuścił klan), Kosa (którego również już na chwile obecnie nami nie ma), Kolo, Yamakashi, Tomek (ich również), Arni, Rufus, Emil, oraz Adis, Roxor, Jeebok i Xelion jak na razie na uczniów, a potem się zobaczy. Zmieniły się również rządy. DilDel, dotychczasowy CL zrezygnował z pełnionej funkcji gdyż czas zapełnił mu CS. Funkcję VCL’a przestał pełnić również Helios. Nowym Cl’ em został Cadillac, a na VCL’a mianowano Hammett’ a. Potem awansował na nią jeszcze Badly i tak jest obecnie. Ogólnie scena upada i trzeba trochę pokolenia wychować, alb chodź troche ich przyuczyć… ciągle mamy fajne pomysły z Cadillkiem i Badlym, zobaczymy może uda sie nam zrealizować w przyszłości. Atmosfera w klanie jest dobra, każdy z członków, angażuje sie w życie klanu, próbuje coś zaproponować lub zorganizować, chwali im sie to. Jak na razie to wszystko.

AKTUALIZACJA: 5.08.08r
W klanie w dalszym ciągu zachodzą zmiany, ponownie nasze rządy uległy zmianie – Cadillac i Hammett skończyli z vc-mp, co spowodowało iż Badly dotychczasowy VCL został CL’em, a nasz Miki zajął stanowisko VCL’a. Zmianie również uległa strona klanowa, została ona przeniesiona na nowy hosting oraz totalnie odmieniona, lecz za nim to nastąpiło wydarzyło się ważne wydarzenie w życiu klan, a mianowicie świętował on swój 2 rok istnienia co uczyniło go po zamknięciu DS najstarszym polskim klanem, który nadal bierze aktywny udział na scenie tego multiplayera. Mimo iż minęło tak dużo czasu od kąt klan został otwarty nadal się trzymamy i trenujemy, aby nikt o nas nie zapomniał! Póki co wszystko zmienia się na lepsze, baa do klanu powrócili nawet starzy wyjadacze pokroju DL’a, Heliosa, Miśka czy Nemesisa. Następną dość dużą zmianą w klanie jest przerzucenie się całego klanu na grę tak zwanym jumpem, do tej pory jedni grali wcześniej prze zemnie wspomnianym stylem, a jedni glitchem. Teraz wszyscy grają tym samym stylem i póki co nie zanosi się na powrót do poprzedniego podziału. Niestety w pewnej chwili Miki postanawia opuścić AoD co powoduje następną zmianę w klanie, nowym VCL’em zostaje Emil jednak o tym jak sobie poradzi jako rządzący dowiemy się dopiero w następnej aktualizacji.

Comments
Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and