I Memoriał im. Niggera
1

Od dziś rozpoczynają się zapisy na turniej. Kto zainteresowany wali PW do mnie. Na zgłoszenia czekam do przyszłej niedzieli (23.10). Po tym terminie podsumujemy liczbę zawodników i ewentualnie będziemy prosić innych ziomów, żeby dołączyli do turnieju, aby była parzysta liczba drużyn.

Każdy kto da znać, że bierze udział, otrzyma link do ankiety, w której są pytania:
-czy gramy 2 na 2 czy 3 na 3
-ile bramek potrzebnych by wygrać
-limit czasowy
-czy pasują reguły napisane niżej

Każdy proszony jest o zagłosowanie JEDEN RAZ i nie dawania innym linku do ankiety, bo spierdoli sprawę. To tyle.

Reguły turnieju:
-kolejka odbywa się w niedzielę-poniedziałek, jednak jest to tylko umownie. Drużyny miedzy sobą będą ustalać kiedy dokładnie zagrać i o jakim czasie. Mecz potrwa kilka minut więc nie ma wymówek, że nie ma czasu. Ważne jednak, żeby mecze rozegrać do kolejnego tygodnia, bo wtedy nowa kolejka.
-można faulować (blokować) przeciwnika
-gramy na średnim (2na2) lub dużym boisku (3na3)
-1 mecz składa się z trzech części:
* rozgrzewka, chwilę pokopać żeby przypomnieć sterowanie
* pierwszy mecz, grany na boisku wybrany przez drużynę 1
* drugi mecz, grany na boisku wybranym przez drużynę 2
-punktacja: wygrana to 3 punkty, przegrana 0, remisów nie będzie ale jak coś to 1 punkt. Punty przyznawane są za mecz, więc osobno za pierwszy i drugi (można więc uzyskać maksymalnie 6 punktów za kolejkę)
-w każdym meczu udział biorą dwie drużyny + 1-2 osoby jako widzowie, aby mogli oceniać grę
-dobrze było by, aby osoba, która założyła grę, NIE UCZESTNICZYŁA w niej (lagowanie na korzyść), chyba że ma internet z NASA
-jeżeli ktoś chciałby się odwołać od czegoś, musi nagrać powtórkę. Aby rozpocząć nagrywanie, wchodzimy do lobby i tam przycisk Rec. Gdy go ponownie naciśniemy, wyłączamy nagrywanie i musimy podać miejsce gdzie zapisać powtórkę. Powtórki zajmują kilka KB, więc miejsca na dysku nie zabraknie. Jeszcze nie próbowałem odtworzyć powtórki, ale to damy radę jakoś.

KONIEC

Comments
 • niewiemocochodzi 19 października 2011 at 22:13

  tost:

  typ siedzi w kinie i coś mu jebie gównem, trąca typa obok i pyta

  – zesrał się pan?

  – tak, a o co chodzi?

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and