Jupi
0

Wszystkiego najlepszego! Miał być mały kontrolowany wyciek informacji, ale jeszcze się powstrzymam chwilkę ;).
Tymczasem, co my tutaj mamy? Dużo ciekawostek.
Oto rysunek zrobiony w paincie przez brazylijskiego fana GTA. Trzeba powiedzieć, że imponujące. Gdzie się nie spojrzy, tam powinno się rozpoznać jakaś znajomą twarz. A nawet jak zobaczycie ten obrazek z 10. razy to za 11. również kogoś rozpoznacie, kogo wcześniej nie znaleźliście. Teraz ja np. El Burro znalazłem, schował się na boku w pierwszym rzędzie ;).
Rockstar ma nawet swój instagram (tak się to dzisiaj wymawia?) z obrazkami VC. To poniżej to dla mnie coś nowego.
Ponższy film przedstawia Gta1 London dla GTA4. Czy to nie lekka przesada?
A tutaj mały gejmplej GTA VCS dla SA, którego wersja BETA3 ukaże się w tym miesiącu. Widać, że zostało jeszcze trochę rzeczy z SA, których nie było w VCS. Jednak mimo to jest pod ogromnym wrażeniem. Jeżeli w kolejnej wersji przerobią dużo misji, to może to być jeden z lepszych i najpopularniejszych modów GTA w ostatnich latach. Który fan GTA nie chciałby zobaczyć VCS, które dotychczas było tylko dla konsoli?

A na koniec, ogromna niespodzianka jaką dzisiaj znalazłem na gtaf. Jeden ze znanych moderów znalazł w katalogu gry GTA3 Mobile mapy, które miały być dostępne w trybie wieloosobowym. Jak wiemy, oficjalny multiplayer nie powstał, a jedyne co potwierdzało, że miał być dołączony do komputerowej wersji to obrazy tła oraz nazwy menu. Odkrywca stwierdził, że mapy te powstały w okresie między wydaniem gry na PS2 i PC (data utworzenia pliku).


Wygląda na ucieczkę z banku kanałami… Map multiplayerowych jest 5 i zapewne wkrótce otrzymamy kolejną porcję obrazków. Moder przerabia je na VC Mobile, gdyż silnik ten ma mniejsze ograniczenia (na mapy) niż poprzednik. Oto wątek i dwa pozostałe obrazki: http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=536760&view=findpost&p=1062583312
Dlatego wszyscy uwielbiamy Dzień Dziecka <3. A podobno rzad planuje wprowadzić w tym dniu zakaz sprzedaży alkoholu…

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and