Koniec opierdalania pełną parą
0

A morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany, jak ktoś zacznie mówić mądre rzeczy, to każdy go wysłucha. Tak chyba najlepiej podsumować zmiany w VCMP ostatnio. Przyszedł sobie nijaki „Cukier” (przetłumaczcie na angielski i macie nik ) który napisał tak długiego posta na forum VCMP, że aż ząb mnie zabolał i nawet nie zacząłem czytać :/. Napierdalał tam ogólnie na VCMP. I jak by tu cytować coce’a „jedyny co umie po angielsku tam” :D. W każdym razie wyglądało to jakby się ktoś z timu zesrał ze strachu i od razu ruszył z kontrofensywą, że się nie opierdala, wiemy chyba o kogo chodzi :)?

I w ten sposób max rozpoczął dokumentowanie wszystkich zmian od R2 do 0.4, jakie dokonał. Ale to takie prawdziwe dokumentowanie. Bo oprócz napisania w 1 linijce co naprawił, dodaje do tego jeszcze rozbudowany opis. I niech teraz opisze 100 rzeczy… To chyba więcej mu opisywanie zajmie niż kodzenie VCMP :P.

Żeby było ciekawiej to strona vcmp.com pojawiła się w nowej szacie (miałem to kiedyś pisać, ale jakoś wyszło że nie napisałem i basta). Strona została wykonana przez brata maxa i jest na niej mój skrin (bójka w R1, chyba na GTAS serwie :D). Było wiele konceptów, jak wypełnić tę stronę, ostatecznie wygrał pomysł… eee… Nikt chyba tak nie proponował :(.

Do tego w najbliższym czasie ma powstać oficjalne wiki (czy bazę wezmą gotową od ruska to nie wiem, miał tam prawie 700 stron opisu, więc duża część pracy była by wykonana).

A jak postępy z VCMP? Wydaje się, że już żadnych nowości nie będzie (i oby, bo to by tylko dało kolejne buki :<), jedynie do wykończenia została ikonka (prawdopodobnie będzie z tym samym pedałkiem Fernando jak teraz) i spleszskrin ładowania gry. Tutaj również było wiele propozycji. Było: podobieństwo na ten z SAMP (czarne tło + logosy jakieś, użycie okładki z kolekcji "Radyjka z VC na płytach CeDe" oraz ostatnie, zrobienie takiego samego jak teraz, tyle że z nowymi obrazkami. Zobaczymy na ile coś wyjdzie, byle by tylko było ładne ><. A kiedy będzie 0.4 wydane? Myślę, że lepiej by było najpierw naprawić wszystkie buki oraz w końcu przenieść linijkę do czatowania POD czat, bo inaczej będzie znowu wiele zamieszania jak z R2. Teraz to zadanie może utrudnić matura, którą max będzie zdawać. Ale on jakąś ruską. Przez 6 godzin będzie pisał jedno wypracowanie D: ! Z tym optymistycznym akcentem idę się uczyć do swojej, w miarę normalnej jeszcze, matury.

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and