Koniec VC Rage, początek Sacred 3
6

Smutna wiadomość. Deweloperzy Vice City Rage poinformowali dzisiaj, że przestają pracować nad swoim projektem. Kolejną wersją miała być BETA 4, która miała wprowadzić nowe tryby wieloosobowe. Cała sytuacja jest o tyle dziwna, że jeszcze tydzień temu umieścili film z postępu prac. Warto go zobaczyć, a szczególnie zawiesić oko na 3:00. Dwóch graczy walczy z policją, która jest w pełni zsynchronizowana.

Projekt VCR już raz został zamknięty (po BETA2?), jednak po jakimś czasie powrócił. Miejmy nadzieję, że tak będzie też tym razem. Jeżeli nie graliście nigdy w nowe Vice City, zainstalujcie GTA4, a następnie pobierzcie modyfikację oraz multi z gtaf.

http://gtaforums.com/topic/554396-ivwipbeta3-vice-city-rage/

Jedno się kończy, ale inne zaczyna. Również dzisiaj został opublikowany trailer gry Sacred 3. Sacred jest podobne do Diablo – idź przed siebie i zniszcz tysiące potworów. Pierwsza część gry zebrała całkiem dobre recenzje, druga nieco gorsze, ale wciąż przyzwoite (chyba największy minus za zajmowane gigabajty na dysku oraz skomplikowaną aktualizację). Trzecia odsłona serii ma mieć swoją premierę w najbliższe wakacje.

Comments
 • Xanthi 20 lutego 2014 at 02:02

  Lipa że przestali kontynuować Vice City Rage Dobry mod, tylko multi kulało z synchro… Mogli by zrobić mini update tego co im się udało jeszcze zrobić

 • admin 21 lutego 2014 at 21:49

  Mimo wszystko walka dwójki graczy z policjantami wyglądała fajnie. Takie naparzanie w botów może dac rozrywki na kilka godzin. Nawet mini update nie wydadzą. Jeżeli czytałeś mój post na gtaf, to wiesz, że ona zachowają sobie na pamiątkę to, co zrobili z BETA4.

 • Xanthi 22 lutego 2014 at 00:24

  Jak dla mnie bez sensu, nie dawają co zrobili i nie pierdolą Ciekawe który ‚team’ teraz się tym zajmie

 • IWANWACKOSZCZENKO 25 lutego 2014 at 20:39

  Reklama ta nie jest sponsorowana przez żadną kampanię ani nie ma na celu propagowania jakichkolwiek ideologii:
  MASZ PROBLEMY W VCMP? KTOŚ ZAŚMIECA TWOJĄ STRONĘ KARASIAMI? MASZ PARANOJĘ? NIE MOŻESZ SPAĆ BO PILNUJESZ PIERDOLNIKA? NOWY  REWOLUCYJNY ŚRODEK NA IMPOTENCJĘ KLANOWĄ, WACEKOTOMIA*, ZAMÓW W PRZECIĄGU 20 MINUT A DOSTANIESZ RABAT NA DOWOLNY BILET LOTNICZY URAL AIRLINES W JEDNĄ STRONĘ dO JEKATERYNBURGA. POLECAM, IWAN WACKOSZCZENKO, PRZODOWNY ORĘDOWNIK RUCHU WYZWOLENIA. KU CHWALE VCMP, DO HYMNU POWSTAŃ.
  „Mi pomogło, po pierwszym użyciu osiągnąłem to czego na sucho nie mogłem osiągnąć, wielogodzinny glitch na latarni, długie sesje w skryptowaniu to już przeszłość a karasie zniknęły jak ręką odjął, Wacekotomia naprawdę działa. Polecam [moro]WACEK.
  Specjalna dedykacja prof. Anatola Schweine „DAS IST WUNDEBAR, KEINE LUST”

 • DYMYTRO KARPISZCZON 25 lutego 2014 at 21:33

  CHĘDOŻ SIĘ.

 • Zmartwychwstanie VC Rage | Kącik NC 29 lipca 2014 at 21:05

  […] Kilka miesięcy temu deweloperzy VC Rage poinformowali o zaprzestaniu rozwoju modyfikacji. […]

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and