Kto kogo prześladuje w VC?
3

Ciekawy temat na GTAF.

Jeden z forumowiczów zauważył, że niewiele wiadomo o postaci Mister Black, czyli misjach dawanych przez budki telefoniczne. Same znajomości z nim kończą się zresztą po misji „Loose ends”, w której odzyskujemy cenną walizkę… I tyle.

Ciekawski forumowicz postanowił sprawę drążyć i doszedł do postaci zwanej Stalker. Kim jest owy Stalker? Czy Mr Black to Stalker?

I na tym pytaniu można by było zakończyć, ludzie by gdybali, nabijając licznik postów…

Gdyby nie to, że inny użytkownik GTAF napisał do osoby, która Stalkerowi podłożyła głos:

Dochodzimy zatem do innego ciekawego faktu, bowiem Stalker jest powiązany z misjami Love Fist. Jeśli sobie przypominacie, to Love Fist było na początku atakowane przez jakiegoś psycho fana (chłop przebrany za babę), a następnie ktoś podłożył pod ich limuzynę bombę. Nie wiem jak wy, ale do tej pory byłem święcie przekonany, że dokonała to jedna i ta sama osoba. Jednak jak wynika z powyższej konwersacji, mogą to być dwie różne osoby! Oceńcie zresztą sami:

Comments
 • Piterus 17 września 2018 at 14:53

  Też zawsze myślałem, że to jedna i ta sama osoba + w ostatniej ten typ mówi coś w stylu „on wrócił”. Głoś również wydaje się podobny.

 • NC 21 września 2018 at 21:08

  Gdzie on mówi, że wrócił? Mówi tylko, że dał im szansę, by się zakolegowali, ale skoro nie chcieli, to teraz niech idą w cholerę.
  Mi też się wydaje, że to jest identyczny głos, ale trochę to nie ma sensu, by to była jedna osoba, bo w końcu psycho fan ginie w trakcie pościgu (chociaż z drugiej strony wystarczy sobie przypomnieć Miguela z LCS/III).
  I też byłoby to bez sensu, że Rockstar umieściło na liście płac kolesia, który ostatecznie nic nie zrobił, skoro Will Morton miałby go zastąpić.
  W każdym razie fajnie, że Morton nie zlał sprawy i trochę światła rzucił na ten drobiazg.

 • Piterus 22 września 2018 at 12:51

  Mój błąd, członkowie zespołu mówią, że wrócił.

  A to że ginie nie musi nic zmieniać – on umarł, ale wczesniej np. mógł podłożyć bombę z odtwarzającym się jego głosem z taśmy w radio ew. coś zostało jeszcze wycięte/zmienione

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and