Kto kogo prześladuje w VC?
1

Ciekawy temat na GTAF.

Jeden z forumowiczów zauważył, że niewiele wiadomo o postaci Mister Black, czyli misjach dawanych przez budki telefoniczne. Same znajomości z nim kończą się zresztą po misji „Loose ends”, w której odzyskujemy cenną walizkę… I tyle.

Ciekawski forumowicz postanowił sprawę drążyć i doszedł do postaci zwanej Stalker. Kim jest owy Stalker? Czy Mr Black to Stalker?

I na tym pytaniu można by było zakończyć, ludzie by gdybali, nabijając licznik postów…

Gdyby nie to, że inny użytkownik GTAF napisał do osoby, która Stalkerowi podłożyła głos:

Dochodzimy zatem do innego ciekawego faktu, bowiem Stalker jest powiązany z misjami Love Fist. Jeśli sobie przypominacie, to Love Fist było na początku atakowane przez jakiegoś psycho fana (chłop przebrany za babę), a następnie ktoś podłożył pod ich limuzynę bombę. Nie wiem jak wy, ale do tej pory byłem święcie przekonany, że dokonała to jedna i ta sama osoba. Jednak jak wynika z powyższej konwersacji, mogą to być dwie różne osoby! Oceńcie zresztą sami:

Comments
  • Piterus 17 września 2018 at 14:53

    Też zawsze myślałem, że to jedna i ta sama osoba + w ostatniej ten typ mówi coś w stylu „on wrócił”. Głoś również wydaje się podobny.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and