Kung Fury recenzja
0

Pewnego dnia przeczytałem w gazecie o filmie „Kung Fury”. Pamiętam, że zaciekawił mnie tytuł artykułu, ale nie potrafię go sobie przypomnieć. Dopiero, gdy dalej wczytywałem się w tekst zrozumiałem, że nie jest to jakiś kasowy film rodem z Hollywood, który wchodził tego dnia na ekrany kin, a jest to produkcja zrobiona na domowym komputerze, po wcześniejszym zebraniu kilkuset tysięcy dolarów na realizację filmu drogą internetową (kickstarter i te sprawy).

Film legalnie za darmo w internecie, więc skusiło mnie, by obejrzeć. Nie wiem, czy była to dobra decyzja. Film jest dziwaczny, niby stylizowane na lata 80, potem jakieś

Spojler Pokaż
Jak dla mnie to połączenie jest dziwaczne i mimo, że momentami dało się to oglądać, to według mnie wyszedł mocno przeciętny film – 3/5.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and