Mayday 2 opinia
0

Ostatni raz w teatrze byłem… Hmm (link)… Chyba w liceum… A może jeszcze później? W każdym razie kopę lat. Kilka dni temu pojawiła się możliwość obejrzenie sztuki teatralnej „Mayday 2” w formie wyjścia z pracy, za które zakład płaci, więc miałem okazję zobaczyć w jakim stanie jest kurz w teatrze .

Kurz jest w stanie fatalnym, bo go nie ma. I nie mam tu na myśli pracę osób sprzątających, a ilość osób na spektaklu, który jest grany od kilkunastu lat na całym świecie i cieszy się niesłabnącą popularnością, co mogę potwierdzić. Sala była wypełniona po brzegi i miejsc wolnych było niewiele.

Mayday 2 jest kontynuacją sztuki „Mayday”. Poza tym, że jest „coś o taksówkarzu”, nie wiedziałem nic i tak poszedłem do teatru. Ku pozytywnemu zaskoczeniu, sztuka była prowadzona tak, że znajomość pierwszej części nie jest wymagana – daje pewnie jakiś lepszy obraz sytuacji, ale i bez niej można wszystko podłapać.

Akcja była dynamiczna, ciągłe zwroty akcji, dużo humoru, szczególnie w drugiej godzinie spektaklu. Aktorzy wczuli się w role doskonale, ale w końcu jest to sztuka grana już od 15 lat .

Komentarze po przedstawieniu były w większości pozytywne, ale było kilka słów krytyki. Na podstawie scenariusza nakręcono film, ale zdobył on okrągłe 0% uznania.

Nie żałuję czasu spędzonego w teatrze i z chęcią wybrałbym się na pierwszą część, jednak to zależy już od ceny. Bilet za który firma płaciła to 70 zł od łebka…

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and