Nowe wyzwania po dwunastu latach dla GTA 3
0

GTA 3 starzeje się na naszych oczach. Ma już 12 lat (a właściwie to 12,5). Mimo to, wciąż wiele osób w nią gra. Większość pyknie od czasu do czasu, ale znajdują się jeszcze szaleńcy, którzy grają dosyć regularnie.

Co zrobić, aby przez tyle lat gra się nie znudziła? Można oczywiście ładować tony modyfikacji, które zmieniają nam grę w stopniu mniejszym lub większym. Jednak zdecydowanie ciekawszą formą są wyzwania. Najpopularniejszymi wyzwaniami są obecnie „chaingame” (naciągane pod wyzwanie, polega na tym, że wiele graczy przyczynia się do ukończenia gry – ktoś rozpoczyna grę, zapisuje, wrzuca zapis gry do sieci, a inny gracz ściąga zapis, wykonuje jedną misję, zapisuje grę, udostępnia zapis i tak w kółko, aż grupa graczy ukończy grę na 100%) oraz „speedrun” (przejdź grę jak najszybciej, istnieje wiele odmian „speedrunu” – Story, AllMissions, Portland, 100%, %Chaos, ostatnio nawet 98%).

Jednak w ostatnich tygodniach pojawiła się nowa forma wyzwania, na którą nikt przez tyle lat nie wpadł. GTA 3 jest pierwszą (i na szczęście jedyną) trójwymiarową odsłoną serii, w której możemy włączyć widok z lotu ptaka, znany ze wcześniejszych gier. Jak się okazuje, nikt nie próbował przejść całej gry korzystając z tego trybu widoku… Aż do teraz.

Sami oceńcie, czy koleś da radę przejść w ten sposób grę. Czy może to pierdolnie.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and