Planując swój ruch
2

Po ostatnich miesiącach zawirowań i zmian, sytuacja u mnie zaczyna się stabilizować, więc mogę powoli wrócić do ogarnięcia sytuacji.

Po pierwsze, jak już zdążyliście przeczytać w spamboksie, pojawiła się nowa poszlaka a propos Poloneza. Wracanie do tej sprawy spowodowało po raz kolejny rozdarcie mojego serca. Obiecałem, że napisze artykuł podsumowujący poszukiwania i upamiętniający naszego kolegę, więc od tej kwestii zacznę. Wspólnie z kilkoma osobami, które znały Poloneza ustaliliśmy plan działania i będziemy się go trzymać.

Druga sprawa to basz. Postaram się doprowadzić go do funkcjonalności i może wprowadzić od dawna gotową aktualizację.

Po trzecie, kanał irc aod został wyrejestrowany z GTANet. Nie wiem czemu to się stało, logowałem się raz na miesiąc – moje konto nadal jest zarejestrowane. Tak czy inaczej, chwile sławy kanału minęły. Zastanawiałem się, czy można przywrócić mu choć część tamtego blasku, ale głównym spoiwem łączącym członków dyskusji było mimo wszystko VCMP, w co większość czatowiczów nie grała od ho-ho-ho. Na dzień dzisiejszy jestem zdania, że irc się wypalił. I tak przetrwał on bardzo długo, więc nie mam powodów do marudzenia. Zrobimy więc tak – póki co na kanale siedzi bot Gudia, niech tak zostanie. Kanał będzie w takiej formie egzystował do momentu aż zrobię pierwsze dwie wymienione w notce rzeczy oraz coś jeszcze. Wstępnie dajmy sobie czas do końca roku. Do tego czasu zapraszam do dyskusji na irc, sam też postaram się częściej tam zaglądać.

Jestem otwarty na sugestie.

Comments
 • Piterus 22 października 2016 at 22:17

  W kwestii tego artykułu o Polonezie zacytuję swój komentarz z maja tego roku:
  „Całość powinna zostać zmoderowana w taki sposób, by opowiadała historię Poloneza w VCMP – że taki ktoś kiedyś był i tyle. Coś bardziej ku pamięci. Wszelkie prawdziwe dane i jego prywatne sprawy moim zdaniem powinny zostać usunięte, bo nikt go już szukać nie będzie, a i sądzę, że On sam nie chciałby, żeby się tu one znalazły lub żeby jego bliscy musieli to czytać.”

 • NC 22 października 2016 at 23:07

  Będzie tak.

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and