Po jednej burzy przychodzi kolejna
0

Nie milkną echa po wypowiedzi VR na temat przyszłości jedynego grywalnego MP do GTA3.

Głos w sprawie zabrał Stoku. Zasugerował on, aby udostępnić kod źródłowy MP wszystkim zainteresowanym, skoro deweloperzy mają na to wyjebane. Ponadto poruszył on sprawę wspólnych deweloperów VCMP i LU.

VR niemal od razu ripostował. Udostępnienie kodu źródłowego nie wchodzi w grę, wymieniając przy tym kilka powodów dlaczego. Najpoważniejszy to ile osób potrafiłoby zrobić z tego jakiś pożytek?

Odpowiedział również na temat współpracy VCMP i LU. Kiedyś, gdy mieliśmy czas, pracowaliśmy albo tu, albo tu. Jednak jak wiesz, mamy swoje prywatne życia bla bla bla. Wymówka z „prywatnym życiem” jest żałosna. Bo kto z nas nie ma życia? Idąc tym tokiem myślenia, ja, poświęcając kilkanaście minut na sklejenie z jego postów tej notatki, jestem bez życia… Bo mam na to czas! Chore.

Stoku za to dojebał do pieca. Nie martwisz się o buga w grze, ale martwisz się o to, co ludzie mogą zrobić z twoim projektem, gdyby był open source. Logika niektórych ludzi… Ładnie zmałpowany VR .

Wkrótce możemy być świadkami dużej kłótni na stronie internetowej projektu, tak więc rzucajcie co jakiś czas tam okiem .

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and