Podsłuch
0

[00:45] <+nc> Replaces the main loading screen with a high resolution 1920×1080 resolution version.
[00:45] <+nc> http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=21472
[00:45] <+nc> troche na chama ta paczka robiona jakby ;d

Pierwsze skojarzenie, gdy rzucę hasło mod do GTA? Pewnie nowe tekstury (GTA Warszawa!).

A jeżeli ktoś się już wystarczająco naoglądał i znudził nowymi grafikami, warto wgrać „ulepszone” radiostacje do VC. Oto co znalazłem:
1. Flash FM z wersji PS2
2. KChat w wersji HQ
3. VCPR w wersji HQ.

Utwór „Running With The Night” (Lionel Richie) został usunięty z wersji PC, powód nieznany, ale pewnie chodziło o pieniądze. Wystarczy wgrać jeden plik, aby przywrócić utwór (wraz z zapowiedzią utworu) i jednym przerywnikiem reklamowym :) .

Ze stron Rockstara możemy ściągnąć KChat i VCPR w znacznie lepszej jakości. Ściągnięte pliki mp3 przerabiamy na .adf (takich programów jest mnóstwo na stronach związanych z gta, jak np. AudioDecoder.exe) i wgrywamy do gry.

Bonus. Gdyby ktoś chciał jeszcze trochę wytężyć swoje bębenki uszne, tutaj fajna strona, ale tak zakopana, że nie da się jej chyba normalnie odnaleźć:
http://www.rockstargames.com/vicecity/designmuseum/sound/
Uwaga: kaseta z „pedestrians” działa, tylko strasznie długo się ładuje.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and