Koniec roku
0

No, dzisiaj sylwester.

Ale nie o tym chciałem. Na youtube wybuchła kolejna wojna (poprzednią zaczął kamilek szlajcht).

Trzeba powiedzieć, że trochę ma racji w tym co mówi.

W odpowiedzi na ten film, pojawiło się kilka odpowiedzi wideło „co ja sądzę o tym filmie…”. Posłuchałem jednego „przemówienia” i… osłupiałem. Polski youtube opiera się w większości na tym nubowskim minecrafcie.

Oto dowód:
http://socialblade.com/youtube/top/100PL

Top 100 osób z największą ilością widzów (trzeba nacisnąć ikonkę yt, żeby przejść na ten kanał). Niekryty Krytyk bije wszystkich na głowę, dziwi mnie, że wciąż tyle ludzi uwielbia go słuchać. A dalej co mamy? Minecraft, vlogi oraz gejmpleje z komentarzem. Aaa, po drodze jeszcze załapało się PROSTOtv. Dopiero na dalszych miejscach jakieś kanały, na których nie ma minecrafta. Aż tak trudne są te kwadratowe simsy, że każdy musi robić poradniki? I wystarczy, żeby taki poradnik zobaczyło ileś set osób, a do autora już trafiają pierwsze grosze z reklam w filmie. Stąd mądre stwierdzenie, które gdzieś słyszałem: chcesz zarabiać na yt? Rób filmy o minecrafcie. Niestety, ale „polskie youtube osiągnęło dno”.

Gdyby ktoś chciał posłuchać. Na początku trochę zza kulis „matury to bzdury”. Nie wszyscy prezentowani w tym ee „programie”, to idioci :).

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and