Podsumowanie roku… A może się wstrzymam?
0

Z kilka miechów wstecz zapytano mnie o sporządzenie podsumowania roku 2013. Co z tego, że do zakończenia roku nawet dzisiaj brakuje miesiąca ;). Rozpocząłem od słów „zero cztery jeszcze nie zostało wydane” po czym był wybuch śmiechu .

Od tamtej chwili minęło sporo czasu, a zastój w projekcie modyfikacji wieloosobowej był taki sam. Oczywiście pojawiła się znowu teoria, że Deweloper ma dzień w dzień egzaminy i musi się uczyć. Niestety została niedawno obalona, po tym jak zapowiedział na gtaf, że przygotowuje nową wersję swojego moda do wgrywania samochodów VC.

Większość z was, o ile nie wszyscy, po raz kolejny wieszała psy na projekcie mp. A tu tymczasem obrót o 180 stopni. Pojawił się pomysł zorganizowania trzeciego publicznego testu, podczas którego miałyby być przetestowane najnowsze rzeczy – wszystko co ma w swojej nazwie „własne” – mapy, bronie, dźwięki.

Czy powtórzy się sytuacja sprzed kilku lat? Wersja R2 została wydana niespodziewanie przed sylwestrem, a przed publicznym udostępnieniem stabilnej wersji mieliśmy długi publiczny test.

Ja w każdym razie wstrzymuje się z podsumowaniem roku jeszcze miesiąc .

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and