Pora na powtórki z komórki
3

Mój mission loader dostępny jest od dziś także na Androida. Łapać.

Niestety, nie wszyscy rozumieją, że tworzenie modyfikacji to dla mnie miłe oderwanie od rzeczywistości, a nie praca. Pewien gimbus spamował mi w komentarzach, bym wydał modyfikację, bo on jej pilnie potrzebuje. Dzisiaj kolejny raz mi obsrał filmy, ale poszedł już za daleko.

+1234sdg131 go kill yourself or answer me why the mod is not out I’m FUCKIN mad

Postanowiłem zgłosić komentarz do YT z uzasadnieniem nękania mojej osoby. W końcu nie każdemu rzucenie hasła zabij się wychodzi tak po prostu z ust (a w tym wypadku spod klawiatury).

Comments
 • Piterus 1 maja 2016 at 23:02
 • NC 2 maja 2016 at 00:07

  Treść komentarzy w internecie to problem ostatnich lat i pokazuje, że internet nie powinien być ogólnodostępny. Dobrze, że taki znany (tak mi się wydaje) youtuber jak Beczka poruszył ten temat, ale nie podszedł poważnie do sprawy, a szkoda.

  Jeśli chodzi o „mowę nienawiści” to wyszczególniłbym dwa rodzaje komentarzy. Pierwszy to napieprzanie na kogoś, obrażanie. Drugie to grożenie komuś. Tak było w moim wypadku. Zapewne przesadzam, można to nazwać szczeniackim wybrykiem… Ale czy oznacza to, że należy traktować łagodnie? Oczywiście, że nie.

  Niektórzy jeszcze mylą „obrażanie” z „krytyką” i najczęściej tyczy się to młodszych użytkowników sieci, nazywając wszystko „hejtem”.

 • emil 2 maja 2016 at 18:43

  Zabij się NC. Ciekawe do kogo mnie teraz zgłosisz cwaniaczku

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and