Przegląd modów GTA 10.09
0

Od ostatniego przeglądu minęło trochę czasu, ale za to pasjonaci GTA mogli zrobić ciekawsze modyfikacje .

Watch Dogs w GTA 4
Julio nie przestaje mnie zaskakiwać. Zrobił już tyle rozbudowanych modyfikacji do GTA4, a wciąż tworzy kolejne. Ciekawe czy coś robi poza tym ? Jego najnowszy projekt skupia się na przeniesieniu kilku elementów z gry Watch Dogs do GTA 4. Wyszło świetnie. Poza tym, poniższy film w ciągu 2 tygodni zobaczyła ponad półmilionowa widownia. Łooo!

Motocykliści nie tylko w Lost and Damned
Kilkadziesiąt nowych misji.

Ptaszki na wolności
Są rzeczy, na które w grach nie zwraca się zbytnio uwagi. Na przykład ptaki w SA czy mewy w VC. Kilka pikseli złożonych razem, które udają machanie skrzydłami. Na to się nie zwraca uwagi, póki… Ktoś na to zwróci. Co powiecie na 10 gatunków ptaków, do których można strzelać?

Nowy stadion piłkarski w mieście
Bardzo ciekawy i wyjątkowy pomysł. Użytkownik o pseudonimie GTA Belgium chciał przenieść stadion FC Barcelony z FIFY do GTA. Niestety, na GTAF jest to zabieg nielegalny, bo można jedynie bawić się plikami stworzonymi przez Rockstara. Myślę, że modyfikacja zostanie mimo to wydana (tylko nie na GTAF) i zyska sporą popularność.

Spore spowolnienie w VCS dla SA
O projekcie VCS dla SA słyszał już chyba każdy, tym bardziej, że w dniu premiery pisano o nim na wielu stronach internetowych zajmujących się tematyką komputerową. Prace szły zawsze w powolnym tempie, ale ostatnio nie idą wcale. Każdy członek ekipy ma stosowne wytłumaczenie, dlaczego nie ma teraz czasu na kontynuowanie projektu. Forumowicze zaczęli się martwić, a jeden z nich napisał dosyć śmieszny wpis, który na koniec dzisiejszego przeglądu zacytuję (w oryginale).

Droga ekipo VCSPE, proszę nie pozwólcie tej modyfikacji umrzeć, bo nie mogę grać w VCS, bo moi rodzice nie kupią mi PS2 czy ściągną VCS na PS3 emulator ssie i spiraciłem SA, więc wolę grać w ten sposób. Kocham VCS, to moje ulubione GTA mimo że wtedy się jeszcze nie urodziłem więc proszę skończcie je. Narysowałem rysunek żeby was zmotywować. Przepraszam, muszę teraz iść, moja mama potrzebuje komputera jestem architektem i muszę zaprojektować dom dla mojej rodziny.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and