Przegląd modów GTA 23.05
0

Właściwie to skupię się na jednym temacie.

Vice City na silniku San Andreas – czemu nie
Vice City, mimo że cholernie małe, to gracze byli zakochani w słonecznych wyspach stworzone przez Rockstara. Nic więc dziwnego, że doczekaliśmy się już nieoficjalnych przenosin VC na silnik SA czy IV (VC Rage). GTA San Vice jest modyfikacją dosyć udaną, mapa oraz jej elementy zostały dobrze przeniesione, a autorzy dodali krótką fabułę.

Nuuudy?
Niestety projekt ten, jak i wiele innych, skupiał się głównie na przeniesieniu mapy, a nie na daniu graczowi nowych zadań do wykonania (czyli rozrywki). Stąd prędzej czy później gra się nudziła i lądowała w koszu. Oczywiście, nic nie stało na przeszkodzie, aby dodać nowe misje, tylko, że jest to trudne i żmudne zadanie, i niestety nie znalazł się nikt chętny do podjęcia zadania. Chyba, że misje wykona poprzez DYOM.

Design Your Own Mission
Modyfikacja autorstwa Dutchy i PatrickW (który jest najbardziej znany z odkrycia Hot Coffee ). Narzędzie pozwala na stworzenie własnej misji (nawet bardzo złożonej) nie mając żadnego pojęcia o kodowaniu misji. Przez etap tworzenia prowadzi nas przyjazny użytkownikowi kreator. Poniższy film dotyczy starszej wersji DYOM, jednak można podejrzeć jak wygląda to w praktyce.

Vice City Memories
Użytkownik Akshay2001 postanowił zatem wykorzystać powyższe narzędzie do ulepszenia San Vice, dodając do modyfikacji misje z oryginalnego VC. link

Z dupy
Taki bonus na koniec.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and