Przegląd modów i filmów
1

Oto co się dzieje ostatnio na scenie modowania…

Jeżeli pamiętacie jeszcze kolesia, który zainspirowany filmem „Death Race”, postanowił kilka elementów z filmu przenieść do GTA4, to poniżej prezentuję jego najnowszą pracę. Modyfikacja pozwala nam wcielić się w Maxa Payne’a. Możemy wykonywać efektowne skoki (które wyglądają sztucznie, autor twierdzi, że po aktualizacji jest już lepiej… Ale mimo to skoki fajne), nigdy nie do znudzenia bullet time oraz kamera na zabitego wroga, jeżeli w okolicy nie ma innych przeciwników. Ładnie, ładnie.

Kolejną modyfikację zaliczyłbym do cyklu „małe, a cieszy”. Nazywa się „Sounds of nature” i przeznaczona jest dla San Andreas. Sama nazwa zdradza już, co modyfikacja dodaje.

Inny projekt, który w obecnej chwili jest hitem – ViIV (nie wiem jak się to wymawia, ale pisze się 5i4 :D). Autorem jest pomysłowy NTAuthority. Postanowił on przenieść Los Stantos z GTA 5 na komputerowe GTA 4. Czy słuszny ruch? Trudno ocenić, ale autor być może zmarnował kawał czasu – w tym roku niemal na pewno wyjdzie GTA5 na PC. I gdzie wówczas trafi ten mod? Do kosza. Inną ciekawostką jest, że linki do modyfikacji nie mogą być podawane na GTAF, a jedynie może toczyć się tam swobodna dyskusja o niej. Chcecie pojeździć po Los Santos? Wejdźcie na gta4.re.

Na koniec jeszcze dwa filmy z GTA. Zostańmy na chwilę przy GTAF. Ostatnio na forum uaktywnił się Neo Anderson!

Legenda stuntów ;).

Chciałem znaleźć jakiś fajny film z jego udziałem, ale zamiast tego natrafiłem na krótki film, który został niby przez niego zrobiony hmh… W każdym razie warto poświęcić kilka minut i go zobaczyć. Fabuła błaha, głupia, ale przyjemnie się ogląda. Na plus na pewno dialogi. Tommy zabawia się w Supermana, tylko trochę mu to nie wychodzi…

I wszystkie ważne postacie z GTA w jednym miejscu. Plus za fajne zgranie.

Comments
  • dreLu 13 kwietnia 2014 at 00:06

    Ostatni filmik powalił mnie z nóg. Fajny pomysł mieli chłopaki.  :)

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and