Pseudo gui w VCMP?
0

Wczoraj nasz Deweloper dodał na yt film prezentujący najważniejszą zmianę w nadchodzącej wersji jego moda do wgrywania samochodów do VC. Ze względów technicznych filmu nie będę tu umieszczał, ale jak ktoś chce, to znajdzie z łatwością.

Wspomnianą zmianą jest tutaj łatwe spawnowanie wozów. Wystarczy nacisnąć pewien przycisk na klawiaturze, a na boku ekranu pojawia się menu. W menu tym mamy podglądy wszystkich wgranych samochodów. Obrazy samochodów są trójwymiarowe i są cały czas obracane. Wybieramy klawiszami odpowiedni podgląd, naciskamy inny klawisz i auto zostaje postawione przed nami.

Dlaczego wspominam o tym w kategorii fał ce em pe? Gdyż jest szansa, że znajdziemy takie pseudo gui również w trybie MP. Wiele rzeczy, które zostały wprowadzone do 0.4, jak np. obsługa GTA VC 2.0 czy zmiana sposobu przechodzenia między światem a pomieszczeniami (interior) zostały dodane do jego modyfikacji samochodowej. Zatem… Vice versa?

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and