Trzeba zacząć od podstaw
5

Dziękuję za oddane głosy w ostatniej ankiecie.

Niestety, ale liczba głosów jest za mała, by nawet pokusić się o pewną analizę. Szkoda, bo temat wydaje mi się ciekawy.

Jeśli rzeczywiście zostanie wprowadzony zakaz handlu w niedzielę, to należy go wprowadzać etapami. Ostatnio mieliśmy kilka dni świątecznych jak pierwszy maja, trzeciego maja, wczoraj Zielone Świątki, kiedy to niemal wszystkie sklepy były zamknięte. Niby wszyscy o tym wiedzieli i mogli wcześniej zrobić zakupy, a jakoś miałem wrażenie, że połowa narodu umrze z głodu i szukało otwartego sklepu.

Niewielka ilość oddanych głosów uchyla co nieco rąbka odnośnie statystyk odwiedzin, do których mam wgląd. Nieznacznie zmalała liczba stałych czytelników, za to wyraźnie wzrosła liczba odwiedzin na podstawie wyszukiwań w internecie. Szkoda, że nie potrafiłem nowych czytelników przekonać do dłuższego pozostania na stronie i regularnego odwiedzania. Muszę mój marketing trochę dopracować .

Nowa ankieta… A tak, nie ma. Na razie też nie będzie chyba, że zajdzie realna potrzeba.

Z uwagi na multum rzeczy do wykonania w najbliższych dniach nie należy się spodziewać nowych wpisów.

Chyba powinienem już kończyć, więc ciao!

Comments
 • Gudio 16 maja 2016 at 15:48

  Nie pomyślałeś może, że twój blog ostatnio skupia się bardziej na polityce? Murzyna zawsze kojarzyłem z blogiem o tematyce serii Grand Theft Auto i modowaniu, komentowaniu różnych sytuacji związanych z trybem wieloosobowym, a tematy (przykładowo 500+) są tak oklepane przez media, że pamięć mięśniowa sama kieruje palce na scrolla.

  Tak przy okazji polecam kanał „Przez świat na fazie” na YouTube i np. skomentowanie kilku filmików. Może ciebie to zaciekawi. Czysta sugestia, bez egoizmu.

 • WACEK 16 maja 2016 at 16:25

  Gudio ma tutaj racje. Już wystarczy, że media zalewają Nas wiadomościami o Trybunale.

 • emil 16 maja 2016 at 22:35

  To bardziej problem społeczny niż polityczny. NC poruszył kwestię która odnosi się do nas bezpośrednio.

 • NC test odnośnika 20 maja 2016 at 16:16

  Po pierwsze, nigdy nie pisałem na tej stronie nic o TK. Według mnie ta cała „afera” jest śmieszna i jednocześnie żałosna, i nie warto poświęcać jej czasu.

  Po drugie, nie zgodzę się z tym, że strona skupia się na polityce. Wpis odnośnie „500+” jest nie tyle polityczny, co społeczny, jak zauważył Emil, bo to dotyczy bezpośrednio nas. Wpis ten był „odpowiedzią” na cały jad, jaki polscy internauci wylewają na takich jak Beste Polnische Webseite Onet. Miałem już dość czytania, jak „500+” jest, nomen omen, gierką polityczną, łapaniem wyborców itd. Moja argumentacja znajduje się w notce, więc nie będę powtarzał.

  Przeleciałem z ciekawości wpisy z ostatnich dwóch miesięcy. Nie znalazłem żadnego typowo politycznego, jeśli coś przeoczyłem, to proszę o namiary. W tym czasie wydałem dwie modyfikacje na VC mobile, jedną dla zwykłego VC, dodałem na YT cztery filmy z VC, opisałem dwie ciekawostki z VC. Powiedzcie mi, że jest to mało, biorąc pod uwagę czas jaki poświęcam na GTA w ostatnich miesiącach.

  Bardziej powiedziałbym, że w tym czasie było więcej wpisów dotyczących poszukiwania pracy. Wydaje mi się, że takie artykuły są bardziej wartościowe, aniżeli opisywanie przygód w, nazwijmy to wprost, niszowym MP, w który ja nie gram.

 • Pan Grabiec za sklepową ladę - Kącik NC 2 października 2017 at 19:31

  […] zakazu handlu w niedzielę pojawił się na poważnie rok temu. Ba, była nawet ankieta na murzynie (ostatnia póki co) powiązana z tym tematem. Po roku ciszy, sprawa […]

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and