Wtedy płynę, płynę…
1

Przy okazji opisywania ciekawostek z VC na GTAF, zaintrygowała mnie… Piłka plażowa. Okazuje się, że może ona się pojawić wszędzie tam, gdzie jest piasek, ale robi to niezwykle rzadko.

Chiński społecznik na rzecz modyfikowania GTA, spaceeinstein, obiecał ogarnąć temat i odpisać, gdy coś znajdzie. I rzeczywiście znalazł – ciekawy wywód znajdziecie niżej.

Przy okazji odkrył coś równie ciekawego – w jaki sposób pojawiają się w grze… morskie zwierzęta. Może być ich maksymalnie 8 i trzeba stać nieruchomo przez 5 sekund. Modder wydał czuta, który te limity nagina.

Comments
  • NC 9 czerwca 2016 at 23:18

    Pojawiła się aktualizacja (link jak wyżej). Teraz rybki i inni mieszkańcy oceanu pojawią się nawet, gdy Tommy nie stoi nieruchomo (zaproponowałem to). Mimo to autor odkrył, że skrypt czasem kraszuje z powodu za dużej ilości zwierząt w niektórych miejscach.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and