Zdania na temat dnia kobiet są podzielone
0

Dziękuję za głosy oddane w ostatniej ankiecie. Jak wypadły?

Połowa głosujących uważa dzień kobiet za fajne święto, z kolei druga połowa jest podzielona. Co ciekawe, opcja „dżenderowa” wyprzedziła komunistyczne spojrzenie na to święto. Ale chyba nie ma czemu się dziwić, bo większość, o ile nie wszyscy głosujący, mogli się co najwyżej urodzić w okresie upadku komunizmu, więc o realiach tego ustroju mogli jedynie usłyszeć od rodziców. Gender z kolei to z kolei chleb powszedni, którym jesteśmy od jakiegoś już czasu karmieni. Nie zyskuje specjalnie aprobaty społeczeństwa, ale słówko modne ;).

Nowa ankieta mogłaby spokojnie dotyczyć VCMP 0.4. Ostatnio pojawiła się nowa wersja beta kandydująca do wersji stabilnej tego MP. Kit z tym, że przez tyle miesięcy zrobiono jedynie kilka poprawek :). Ciekawsza jest zapowiedź wyłączenia listy serwerów 03.z R2. Jeśli włączymy R2 w dniu święta pracy, to zobaczymy jedynie serwery zapisane na karcie „ulubione”, bo karta „internet” będzie pusta. Ma to zmusić osoby nieprzekonane do 0.4, aby w końcu się do tej wersji przekonały. Coś jednak czuję, że efekt będzie zgoła odmienny. Już dzisiaj ubytek graczy wersji R2 jest widoczny, to o tyle ich przyrost w 0.4 jest niewielki.

Dlaczego jednak nie o tym będzie nowa ankieta? Bo coś czuję, że wygrałaby opcja „mam wyjebane na VCMP”, obojętnie jakie byłoby pytanie ;). Dlatego do VCMP być może wrócimy w kolejnej sondzie. Do tego czasu podebatujemy o najnowszym filmie „Szybcy i wściekli 7”. Tak jak napisałem w jednej z notek, według mnie film można zobaczyć, ale nie poleciałbym na zabój do kina „bo muszę już teraz zobaczyć”. Czy uważacie podobnie? Zapraszam do głosowania.

  • Post a comment

    Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and