Złodziej kradnie i oddaje
4

W temacie „ciekawe rzeczy o GTA 3, których nie wiedziałeś” na GTAF opisana została (jak dla mnie) zaskakująca własność GTA 3, którą, jak określił inny użytkownik prawdopodobnie nie da się odnaleźć bez zaglądania w mechanizm gry.

Zdarza się, że jeden przechodzień okradnie drugiego (już tego nie wiedziałem ). Jest jednak coś więcej – jeśli Claude za nim podąży i będzie w niego celował (PS2 lub klasyczne ustawienia poruszania się na PC), to… Złodziej odda pieniądze! A raczej mu wypadną. Zobaczcie sami!

A przy okazji, w Staunton jest wieża zegarowa pokazująca rzeczywisty czas.

 

Comments
 • Piterus 2 czerwca 2016 at 20:14

  Twórcy specjalnie umieszczają takie rzeczy, które dopiero odkryje pewnie jakiś zapaleniec za parę lat od premiery, żeby tytuł był cały czas żywy i nie przestawał zaskakiwać. Skoro R* już wtedy dodawało takie smaczki w takich ilościach to aż dziw bierze ile tego jest w takiej V np.

  A zegar poznałem dopiero na LU :>

 • rwwpl 2 czerwca 2016 at 20:19

  Pit, zegar akurat ja tobie pokazałem, co do pierwszego, to też pierwszy raz widzę. W LCS tego zegarka już nie ma.

 • NC fon 3 czerwca 2016 at 11:34

  Nie powiedziałbym, że umieszczają to specjalnie z zamysłem, by ktoś to odnalazł za kilka lat. Zapewne wprowadzili ten pomysł, tylko nie wspominali o nim w artykułach, a że metoda realizacji jest dosyć skomplikowana, to nie zdziwiłbym się, że i oni o niej zapomnieli .

  PS. ten komentarz nie przeszedł przez antyspam. Albo dlatego, że wpisałem sobie adres strony Google, albo wpisanie „co się naciśnie” adresu mejlowego.

 • Piterus 3 czerwca 2016 at 13:29

  Ujmę to inaczej – sądzę, że żaden twórca nie chce pokazać wszystkich zalet swojego produktu już na starcie, a raczej woli żeby konsument sobie to wszystko dawkował wedle uznania bez większego pośpiechu, w tym wypadku podczas rozgrywki. Być może akurat nie w tym konkretnym wypadku z okradaniem, ale ogólnie tak jest.

  A z tym antyspamem to random chyba.

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and