Deus Ex GO recenzja
0

Po „Hitmanie GO”, „Larze Croft GO”, dostaliśmy kolejną grę z serii „GO”… I nie, nie mam na myśli Pokemonów.

„Deus Ex GO”. Hmm. O ile (proszę nie przerzucać oczami), w żadnego Hitmana nie grałem nigdy, to wiedziałem „coś” o Agencie 47, podobnie w przypadku Lary. Ale o Deus Ex poza samą nazwą nie wiem kompletnie nic. I nie przeszkadza to w zagraniu w grę, bowiem chodzi o łamigłówki logiczne.

Gra jest w pełni animowana (tak jak w Larze Croft, ale jakoś planszówkowy styl Hitmana bardziej wciągał). Wykonanie jest bardzo dobre, grafika jest ładna, a dźwięki odpowiednio skomponowane. Łamigłówki są zdecydowanie prostsze niż w Larze Croft, gdzie były momentami niemożliwe do ukończenia.

I to właściwie tyle dobrego, co można o grze powiedzieć. Brakuje zadań pobocznych – w Hitmanie były to dodatkowe warunki na ukończenie poziomu, w Larze Croft szukaliśmy kawałków świecidełek. Misji jest mało, ale na pocieszenie można dodać, że co tydzień pojawia się seria nowych zagadek (dostępna jedynie przez bieżący tydzień). Za popychanie fabuły do przodu możemy otrzymać bonusy do najnowszej gry komputerowej spod szyldu „Deus Ex”… No ale, to trzeba mieć grę, więc dla mnie odpada. Mało też różnorodności w grze.

Pozycja na pewno zainteresuje fanów gier „Deus Ex” mających odwagę co nieco pogłówkować oraz także graczy innych gier „GO”.

Ocena: 4-/5.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and