Deweloper ŁÓ przyznaje, że ma wyjebane na swój multi!
1

Podziękowania dla Gudia za to, że dał temat na notkę. Mojej uwadze jakoś to umknęło.

Co można powiedzieć o modzie Liberty Unleashed? Mocno spóźnione wydanie, niewiele graczy, mało ciekawe serwery, niedoceniany i tak dalej… Teraz można do tej listy z czystym sumieniem dopisać, że deweloperzy swoim projektem się nie interesują.

Wszystko zaczęło się od pewnego gracza, który nazywa się Sasza. Znalazł on w LU dziurę w zabezpieczeniach, która umożliwia wstrzyknięcie w serwer dowolnego kodu skryptu. W praktyce oznacza to, że haker może przejąć władze nad serwerem. Sasza poinformował twórców multiplayera o problemie, ci jednak to zlekceważyli. Sasza w akcie protestacyjnym „weźcie się do roboty” przekształcił wszystkie serwery w prywatne, strzeżone hasłem i zmienił ich nazwę na „WYDAJCIE AKTUALIZACJĘ nim LU dokona samozniszczenia”.

Gracze od razu zaczęli się zastanawiać, czy VR i ekipa zareaguje na działania hakera. Tak się nie stało. A stało się coś, czego chyba nikt się nie spodziewał.

VR napisał na forum, że nie obchodzi go jego mod! Jak czytamy

Logika niektórych ludzi. Tak, LU ma buga, ale jesteśmy zbyt zajęci by się tym zająć. Zamiast więc czekać, aż ktoś z naszej ekipy się tym zajmie, ludzie wolą zniszczyć (dosłowne tłumaczenie rozjechać) i tak małą grupę graczy. Gratulacje, wygrywasz „slow clap” tygodnia.

W każdym razie, ja jestem za bardzo zajęty, żeby wykonać aktualizację, a patrząc jacy ludzie są niedojrzali, nie widzę powodów, dla których miałbym to zrobić dla kogoś, kto jest kutasem. Jeżeli to zabije ten mod, to niech tak będzie, nie przejmuję się. Jeżeli któryś z deweloperów chce wykonać łatkę, to droga wolna, ale ja nim nie będę.

Warto wspomnieć, że każdy deweloper LU jest deweloperem VCMP i vice versa…

Oczywiście my już grożenie deweloperem, żeby szybciej wydali nowe wersje, znamy bardzo dobrze z VCMP :). Uważam to za słaby argument, który usprawiedliwiałby takie czyny. Ale mimo to jestem zdziwiony słowami VRa. Mógł to lepiej przemilczeć. Tym bardziej, że…

<%Gudio> brzmi jak
<%Gudio> „mam wyjebane w te multiplayery odkad gram non stop na steam”

Comments
  • Przegraliśmy bitwę, ale… | Kącik NC 9 sierpnia 2015 at 01:32

    […] tytuł przeze mnie mu nadany, jest Złote. Całość uzupełnia trójka deweloperów z LU, którzy spartolili swój projekt jak leci i teraz najwyraźniej chcą tego samego dokonać w […]

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and