Film o Adamie Kuczynskim!
3

Lubię oglądać speedrunnerów, czyli osoby, które biją rekordy w szybkości przechodzenia gry. Pierwszym „biegaczem”, którego miałem okazję podziwiać w akcji, był Adam Kuczynski, który regularnie ściga się w GTA 3, od czasu do czasu sięgając też po VC.

Na twitterze Adama zauważyłem taki oto link…

Dla jasności – pierwszy wypowiada się właśnie Adaś . Będzie to film dokumentalny o czterech „biegaczach” (da się znaleźć lepsze słowo?), co w tym filmie dokładnie będzie nie wiadomo, ale podobno ujrzy on już niedługo światło dziennie. Chętnie zobaczę, bo film zapowiadający aż przykuwa uwagę!

Comments
 • Piterus 3 sierpnia 2015 at 09:39

  Pamiętam jak nagrywał Ice Bucket Challenge na swoim kanale to jak widzę wiele się nie zmienił. Też śledzę regularnie jego kanał, mam nawet kilka tytułów, które mógłbym przechodzić na czas ale ograniczyłbym się głównie do gier na pegasusa – wyzwanie momentami nawet większe :>

  Tak poza tematem – strona ze statami irc ostatnią aktualizację miała 19 lipca to coś chyba się popsuło.

 • admin 4 sierpnia 2015 at 23:36

  Czy można się zmienić w ciągu 2 lat? Siwizny nie dostał, to prawda :D.

  Zobaczymy co z tymi statystykami IRC (Gudio zobaczy ), lepiej to byłoby wymyślić jakiś sposób, by skrzyknąć tam znowu kilka osób co jakiś czas, bo póki co pustynia.

 • emil 6 sierpnia 2015 at 09:08

  Ptok nie zagląda to i pustynia bo wtedy to i Czaban zaglądał. Niech Gudio przekieruje mnie na IRCU bo nabija mi na „ta” zamiast na mnie.

 • Post a comment

  Threaded commenting powered by interconnect/it code.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and