FRANKENTOMMY miał być w VC?
1

Zajrzałem wczoraj do plików językowych GTA VC 10th Anniversary – myślę, że wkrótce się okaże dlaczego .

Zaciekawiło mnie kilka nietypowych linijek, jednak wszystko na to wskazuje, że pochodzą one z wersji Xboxowej, gdzie można było odblokować kody w grze poprzez wykonywanie określonych zadań (może ktoś potwierdzić?). Jedna linijka jednak wyróżniała się znacząco:

You have drank a magical elixir….. which has turned you into FRANKENTOMMY. The village idiots of vice city are after you, watch your back.

Co znaczy „wypiłeś magiczny eliksir i zamieniłeś się w FRANKENTOMMY’EGO. Głupi wieśniacy z VC będą cię gonić, pilnuj swych pleców”.

Czy oznacza to, że była planowana jakaś minigierka w mobilnej wersji VC? O znalezisku napisałem na GTAF, zobaczę czy będzie jakiś odzew.

Comments
  • […] pierwsze to potwierdzenie randek z Mercedes przy początkowej produkcji gry, druga to zabawa w frankensteina, która miała być w wersji mobilnej […]

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and