Gdzie kolega Sonny’ego?
5

Wacek napisał w spamboksie, że wchodzi tu by poczytać coś o VC, to rzućmy może zagwozdkę na niedzielę.

Na początku gry, Sonny w towarzystwie dwóch kolegów rozmawiają, co zrobić z Tommym, bo wychodzi z więzienia.

Jeden z tych kolegów (blondyn) występuje także w misji finałowej, gdzie na polecenie Sonny’ego podnosi walizki z pieniędzmi, a potem je odkłada. Jest to ostatni moment, w którym go widzimy

Pytanie: skoro już jest w Vice City, co się z nim stało? Na GTAF pojawiła się najprostsza odpowiedź – uciekł. Ale czy to jedyna opcja?

Comments
 • Piterus 17 marca 2019 at 11:42

  Bardziej prawdopodobne, że wziął i umarł tam po prostu jak wszystko co ośmieliło się przekroczyć bramę Vercetti Estate To Capo Sonny’ego był.

  Z Forellich prawdopodobnie tylko Giorgio został, tak powiedzmy po 2001, czyli GTA III. Nawet za angielskojęzyczną wiki: „Giorgio is the only named Forelli family member in the GTA series who is not definitively killed” co sugeruje, że wszyscy inni już wylogowani są.

 • NC 17 marca 2019 at 19:20

  Skąd wiadomo, że to capo? Bo Sonny z nim rozmawiał, a Sonny jako szef może tylko z innymi ważnymi osobami w strukturze rozmawiać?

  Tak czy owak, to co się z nim stało będzie chyba zagadką. Przyznam szczerze, że dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że ten blondynek, który przybył na misję finałową, jakoś ulotnił się w powietrzu ORAZ to ten sam z intra (!!!). Zakładam więc, że skoro ja tego nie zauważyłem (i pewnie nie jestem jedyny), to mało kto ten fakt zauważył, czyli – jeśli nie wszedł Tommy’emu pod lufę celownika, to zapewne przeżył rok 1986.

  Ciekawe też co się stało z tym drugim kolesiem z intra. Przypuszczam, że mógł wylądować na tym haku, który jest widoczny w tle pokoju obrad .

 • Piterus 17 marca 2019 at 22:48

  No raczej z randomami o takich rzeczach się nie rozmawia z resztą znów, podążam za artykułem z wiki, że to Capo, tu: https://gta.fandom.com/wiki/Sonny%27s_Right-Hand_Man bądź tu: https://gta-myths.fandom.com/wiki/The_Forelli_Capo

  Szczerze to ja np. wiedziałem że to ten sam gość w pierwszej i ostatniej misji tak naprawdę jedynym wyznacznikiem tego, że może żyć jest brak jego ciała w takiej postaci jaką widzimy w cutscence, ale szczerze bardziej wydaje mi się, że R* po prostu poszło tu na łatwiznę i ci dwaj goście w barze to ci sami którzy weszli z Sonnym na krótko przed jego śmiercią (tyle, że tu mamy inne skiny idąc nomenklaturą VC:MP) i tu w zależności zabijamy ich bądź nie. Z resztą należy zwrócić uwagę na fakt, że też pewnego etapu walki nie widzimy i gra rzuca nam scenę „już po wszystkim” jak już Tommy siedzi po schodach. Można mniemać, że wykończył kogo wykończyć się dało czyt. każdego kto do niego wbił co potwierdzają tylko słowa, że „północy już nie ma”.

  Można gdybać wiadomo, fajnie sobie pogdybać

 • WACEK 17 marca 2019 at 23:13

  No cóż spierdzielił to spierdzielił. Możliwe, że zginął podczas wymiany ognia, tak jak Piterus napisał.

 • NC 23 marca 2019 at 13:49

  Piterus, na gta-myths akurat bym się nie powoływał, bo są tam głupoty w stylu https://gta-myths.fandom.com/wiki/Cortez%27_Ghost_Yacht

  Z kolei to pierwsze wiki, jak sama nazwa mówi, jest fanowskie, czyli nazwijmy to „nieautoryzowane”, czyli każdy może pisać co chce. I owszem, tak jak też tu pisaliśmy, kolega Sonny’ego na pewno nie był jakimś „randomem”, ale 100% pewności co do jego pozycji mieć nie będziemy.

 • Post a comment

  Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and