My mother’s my sister and I’m untouchable!
2

Wszyscy, którzy grali w GTA 3 musieli usłyszeć słynny już tekst „my mother’s my sister”. Zdanie, nad którym każdy przynajmniej się pochylił, stwierdzając „co ten przechodzień właśnie powiedział? Przecież to nie ma sensu…”. A przechodzień, jak to mówił, tak nadal mówi.

Okazuje się jednak, że ma on jeszcze jedną specjalną cechę. W GTA 3 istnieje kod na zmianę wizerunku bohatera. Zmiana jest jedynie wizualna, gdyż wszelkie zachowania postaci pozostają bez zmian. Z jakiegoś jednak powodu zmieniając się w tego osobnika

Stajemy się obojętni dla gangów! Sami zobaczcie:

Póki co nie znaleziono sensownego wytłumaczenia, choć najbliżej skłaniam się teorii jednemu z forumowiczów GTAF – skoro matka mężczyzny jest jego siostrą, to on nigdy się nie narodził .

Comments
  • Piterus 17 marca 2019 at 22:51

    Został adoptowany przez rodzoną siostrę i mówi o niej per mama

  • Waluta 19 marca 2019 at 01:25

    Okazuje się że twórcy serii nawet w tam tym okresie mieli bujną wyobraźnię

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and