Ocalić od zapomnienia materiał prasowy o GTA 3
2

Dzisiaj promocja związane z pierwszymi zapowiedziami gry wygląda tak – pewnego dnia wrzuca się na stronę internetową wydawcy materiał tekstowy wraz z obrazkami, który następnie tłumaczony i powielany jest przez wszystkie serwisy internetowe. Jeśli jesteś nieprzeciętnym redaktorem, możesz mieć możliwość przetestowania gry na własne oczy, ale to dopiero później.

Kiedyś natomiast wydawca musiał się umieć dogadać z pismami komputerowymi, bo zależało mu na tym, by o najnowszej grze pisano, a co za tym idzie, kupiono w jak największych ilościach. Współpraca na linii wydawca-redaktor wydawała się być bardziej przyjacielska niż dzisiaj, a za sprawą tej współpracy, każdy magazyn o grach komputerowych miał „swój” artykuł.

Pewien użytkownik GTAF wrzucił skany pewnej polskiej gazety (n+ ??? Nie kojarzę nazwy?). Z pewnością warto przeczytać (powiększyć można klikając na obrazek i wybierając „pokaż obrazek”):

Comments
  • mihix 26 marca 2020 at 23:07

    Obrazki zdechły

  • NC 30 marca 2020 at 20:46

    No to tyle z „ocalić od zapomnienia” skany pochodziły z gazety neo plus, a widziałem że krążą zeskanowane wydania na internecie, trzeba tylko znaleźć to konkretne wydania, lata 2000-2001.

  • Post a comment

    Jeśli chcesz poprawić komentarz JUŻ ZAPISANY, odśwież stronę. Pojawi się wówczas odnośnik, który należy nacisnąć. Możesz to zrobić jedynie w ciągu 5 minut od opublikowania komentarza.

Powered by WordPress | Designed by: Free WordPress Themes | Compare Free WordPress Themes, Compare Premium WordPress Themes and